Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan zavar a férfi túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a férfi túlzott internetes tevékenysége?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja randizgatok valakivel, sőt azt is lehet mondani, hogy járunk. Nagyon szimpatikus volt nekem, de az már feltűnt, hogy facebookon mindig megoszt valamit magáról. Ez nem is lenne probléma, de nagyon semmitmondó dolgok ezek, mint például, hogy elment fogorvoshoz. Önmagában ezt el tudtam fogadni, de ez is furcsa volt, mert napi 1-2 posztot mindig megoszt. Rákerestem a neten és van több youtube csatornája is, ahol szintén vagy magáról vannak videói vagy éppen kifejt egy témát. A vlogolás szerintem jó dolog, a bátyám is űzi és támogatom is ebben. De a párom nem igényesen csinálja. Elárasztja a videóval az internetet, több száz videója van fent, amiknek semmi értelme. Ezen kívül mindenhol jelen van. Van blogja, twitterezik, instagramon is fent van. Hangsúlyozom, hogy nem lenne ezekkel problémám, ha ésszerűen használná. Az, hogy minden nap mindenhova feltölt egy csomó mindent bármiféle kontroll nélkül, szerintem nem normális. Nem is beszélve arról, hogy már én érzem kínosan magam amikor látom ezeket. Nem tudom, hogy mennyi értelme lenne erről beszélgetnünk. Nyilván nem várhatom el, hogy miattam változzon.

26N 31F



2020. febr. 7. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ő ilyen. Döntened kell, hogy elfogadod így, vagy sem.
2020. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mit jelent, hogy nem igenyesen? A Twittert, Instagrammot minden atlagos felhasznalo aki nem influencer, igy hasznalja, random dolgokat oszt meg napi tobbszor. Ha neked ciki latni azokat, amiket megoszt, akkor valami mas kep el rola a fejedben, mint amilyen o valojaban, ugyanis az osszes megosztott video, poszt es tarsai is a szemelyisegenek a resze.
2020. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy fajta függőség. A közösségi média like-ok, megosztások, kis sikerélményként jelentkeznek. Ezt keresi benne. Én nem tartom jó dolognak.
2020. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jogosan zavar.

Nálam az ilyen kizárt.

Valószínű, hogy sok időt is tölt vele, minden cselekedete csak kifele szól.

Bárhová is mentek majd együtt, akkor is csak erre fog koncentrálni, hogy mit, mikor és milyen pozícióban rögzítsen.

2020. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem járnék egy ilyennel, ez nagyon kellemetlen.
2020. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem is nagyon zavarna ez a tulajdonság, kétlem, hogy el tudnám fogadni, nagyra értékelem a privát szférám és nem szeretnék még említés szintjén se belekerülni ezekbe a posztokba/videókba, ami elég lehetetlennek hangzik egy ilyen ember mellett.
2020. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Milyen topicban youtuberkednek? Engem csak szakmailag érdekel. Szoktam a youtubereket tanulmányozni szakmailag. Webes megjelenés oldaláról érdekel marketing és ilyesmi. Szabad tudni csak pár magyar youtubert ismerek. Privátba is irhatsz, ha szabad tudni a csatorna nevét.


Amúgy valószínűleg a barátkád tapasztalatlan ilyen téren és lehet nem is nagyon szerkeszti a videóit.

2020. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
4-es aki youtuber az sok időt tölt vele csak nem mindegy hogy és milyen eszközökkel. Ez is manapság már egy szakma és ha igényes akkor meg pláne.
2020. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
6-os hidd el aki igényes az nem fog egy posztba se beírni. Amúgy van manapság már GDPR. Szóval biztos lehetsz benne ha egy youtuber videójában szerepel barátnő egy több oldalas lapot írt alá, amit GDPR engedélynek neveznek.
2020. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy vannak híres színészek akiknek a barátnőiről nem tud a nagy világ. Több színész, híres ember elhatárolja a privát szféráját, szóval miért lenne lehetetlen kedves 6-os.
2020. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!