Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátom paintballozni hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom paintballozni hívott magával, fiúk mennyire ciki ha total béna lennék hozzá?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, nem régóta. Ő a legtöbb embert ismeri akikkel mennénk. De félek hülyét csinálnék magamból előtte, meg nem való nekem az ilyen :'D De kipróbálnám amúgy csak na.. Menjek vagy inkább hagyjam ki? Sosem próbáltam de amiket olvastam róla eléggé elijesztett

2020. febr. 14. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát én tuti ott helyben repíteném a csajt, ha nem osztana ki legalább 10 fejest a pálya másik végéből.
2020. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem mennék a helyedben :D, hiába a védőfelszerelés, ha még adnak is, tele leszel lila foltokkal ha szét lőnek téged :D

Rettentő fájdalmas, tán még fájdalmasabb az airsoftnál is.

Bár az se piskóta, csak úgy tudom, hogy ez nagyobbat üt, mert a golyó is nagyobb hozzá.

Mond neki, hogy max amolyan nézőként szívesen elkíséred őket.

Csak ne hogy aztán lenyuszizzanak a barátai és mondják neki, hogy ilyen nyámnyila nővel vagy együtt. Bár ez csak akkor lenne ciki, ha lenne más lány is, aki vállalja.

2020. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

1 es hulyesegeket beszel. Az airsoft fajdalmasabb.


Rajtad all a dolog, szerintem ettol nem leszel se tobb se kevesebb a szemeben. Ha van benned kalandvagy es harci kedv akkor mindenkepp probald ki. Fajni faj, de hihhetetlenul nagy elmeny.

2020. febr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon gáz. Ne menj!

Mármint a paintball.

2020. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mond meg neki, hogy nem akarsz céltábla lenni, sosem voltál még ilyenen.ÉS legyél konstruktív, ajánl más közös programot, ahol szívesen megismernéd a barátait. (Ő menjen nyugodtan most el erre a barátaival, és legfeljebb utánna becsatlakozol a közös sörözésbe, vagy majd közösen főztök valamit.)
2020. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Most csak azért, hogy én legyek a bevállalós, jó fej csajszi. Hát nem.
2020. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
istenem mennyi party killer ember van itt. engem ha meghívnának biztos elmennék, akkor is ha nem lennék jó benne. már csak az élményért is
2020. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért kéne nőként ilyen férfias hülyeségekbe mindenképp belemenni? Gondolom, ő se ülne be veled meg a barátnőiddel a csajos programra.
2020. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Nálunk a csajok is élvezték, mikor közösen elmentünk, és még csak kék-zöld foltos se lett senki. Persze, ha valakinek nincs kedve, ne menjen, de csak a tapasztalatlanság miatti para meg a fájdalomtól való félelem miatt kár kihagyni. Ha az lenne az általános, hogy utána mindenki úgy néz ki meg úgy érzi magát, mint akit összevertek, akkor nyilván nem lenne ennyire népszerű időtöltés.
2020. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, lehet, nem élvezték azért annyira, csak most divat nyalizni a férfiaknak meg játszani a menő csajt, nehogy megszóljanak.
2020. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!