Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pozitív Tinder történeteitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív Tinder történeteitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném, ha kommentben elmesélnétek a pozitív történeteiteket, egymásra találásokról, akár házasságról. Nagyon sok negatívat hallani a Tinderről, és gondoltam hátha akad közöttetek olyan is, akinek más a tapasztalata.


Röviden elmesélem én is az enyémet kezdetnek. Két éve kezdtem el használni ezt az appot, egy három éves együttélés és szakítás után. Gondoltam úgyis egyedül vagyok és hát miért ne. Összesen 13 emberrel találkoztam akikkel igazából nem annyira voltunk egy hullámhosszon, mint kiderült. Erről is lehetne mit mesélni, mert vicces helyzetek elé kerültem. Most ezt a részét hagyjuk. A 14. srác viszont már kezdetektől fogva teljesen más volt, mint az elődei. Így utólag tényleg félelmetesen más volt, és nagyon megvolt az összhang. 4 napot beszélgettünk végig online reggeltől estig, és utána találkoztunk először. Az volt a legmeglepőbb, hogy a személyes találka is legalább ennyire jól folytatódott, gyakorlatilag már aznap elcsattant közöttünk az első csók. Utána pedig hónapokon keresztül minden nap jött hozzám és ez annyira meglepő volt. Én nem ezt tapasztaltam előtte. Soha senkit nem érdekeltem ilyen szinten korábban. Végül összeköltöztünk. Nem akarok olyan hosszan nyáladzni tovább, mert lehet, hogy ez így nem olyan érdekes. Szóval a lényeg, hogy jelenleg most vagyok 4 hónapos terhes és alig várom hogy kiderüljön végre, hogy lányunk vagy fiunk lesz. :)


Remélem kedvet kaptok elmesélni, hogy veletek történtek-e hasonló pozitív élmények a Tinder kapcsán.


2020. ápr. 23. 13:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :)


Egy ideje engem is foglalkoztat az app, de annyi negatív tapasztalatot hallottam, olvastam, hogy így még nem tudtam magam rászánni.


Így én is szívesen olvasnék tapasztalatokat :)

2020. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. Sajnos nem felelek meg az alapkritériumok egyikének sem, azaz, hogy legyek nő, vagy jóképű férfi.
2020. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Egy jóféle MILF-el összejöttem onnan, pár hêtig dugványoztunk. (De aztán valahogy bekattant, mindenféle fura rossz dolgot fantáziált rólam)


Tavaly onnan jöttem össze a barátnőmmel, akivel 4 hónapig voltunk együtt, eleinte minden nagyon passzolt, úgy tűnt megtaláltuk egymást hosszú keresés után. Aztán az első nehézségnél kiderült, hogy ő nem olyan mint aminek mutatta magát, kiderült, hogy játszmázott.


Körülbelül ennyi siker volt 4 év alatt, mert a randikat az egyszavas válaszolós," befagy a pokol", "resting bitch face" arckifejezésű lányokkal max tapasztalatnak tekintem.

De én férfi vagyok.

2020. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Férfi oldalról:


28 éves, diplomás srác vagyok, jó képekkel, jó bio-val (profilban lévő leírás), frappáns üzenetet írok match után a lányoknak, de sajnos kevés a match. Ha van match, akkor is viszonylag ritkán válaszolnak a lányok. Ha válaszolnak is, általában csak miattam alakul a beszélgetés, mivel ők szinte soha nem kérdeznek vissza, ezért nekem kell mindig kérdeznem és vinnem előre a beszélgetést.


Lehet, hogy a nők ezt a kommentemet le fogják pontozni, de én tényleg csak az őszinte tapasztalatomat írtam le.

2020. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

Tesómnak van...volt.

De már kikezeltette. Tripper.

2020. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem volt még. Egyszer egy csajjal eljutottam 6 randiig. Mással egyig se. Majd ha lesz pozitív akkor írok xd.


Felettébb szerencsés vagy. Benne vagy a nagyon szerencsés 13%-ban.


[link]

2020. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
3 éve használom az appot, rosszat nem tudok mondani róla. A hülyék miatt nem az app a hibás. Nem számolom már régóta hány nővel találkoztam onnan, minddel felejthetetlen esték/hetek/hónapok voltak. Mikor elkezdtem használni teljesen más voltam mint most, a személyiségem is megváltozott pozitív irányba.
2020. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Töröltem magam, és 2 hónapon belül lett barátnőm, akit a való életben ismertem meg.
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

" Összesen 13 emberrel találkoztam akikkel igazából nem annyira voltunk egy hullámhosszon, mint kiderült. Erről is lehetne mit mesélni, mert vicces helyzetek elé kerültem. Most ezt a részét hagyjuk. A 14. srác viszont már kezdetektől fogva teljesen más volt, mint az elődei"


:D))


És még, hogy nem nehezebb a férfiaknak! Csajszi, egy átlag srác 13 randit egy év alatt hoz max össze. (nyilván nekem is van haverom, akinek ehhez 13 nap kell, csak éppen ő 1db, mi többiek meg vagyunk vagy 50-en, így a stat is kijön)

2020. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
Mivel a pozitívat kérted azt írom le :) 2 éves kapcsolatom lett az oldalról meg egy egy éjszakás (de végülis nem teljesen mert második randin történt meg a dolog). A kapcsolatnál én is tudtam hogy ez a srác más mert még első randin elhívott egy másodikra. Viszonylag sok emberrel találkoztam volt egy pár fura sztori de sokakkal nem folytatódott a csevegés pár üzenetváltásnál tovább
2020. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!