Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel aki a videóban szereplőhöz hasonló?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 24. 22:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Szép, és gyönyörű tisztán beszél, a személyisége viszont nem jönne be, azt hiszem.
2020. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Sokat költ ruhára, 130€ fizet a fodrászatban a frizurájára, drága sminktermékeket használ, designer táskára gyűjt ami 1.000€ kezdődik átlagosan. Szeret szép környezetben élni ami ugyancsak költséges mulatság.
2020. ápr. 24. 22:09
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Nem az esetem (inkább a barna, szomszéd lány típusra bukom).


És mellette rémesen modoros és affektál.

2020. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem a videó főszereplőjének a kritizálása a kérdés célja, hanem az olyan nők akik hozzá hasonlóan élnek és értelemszerűen ilyen külső megjelenésük van.
2020. ápr. 24. 22:11
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sem a videó szereplőjének kommentálása volt a célom, csak jelezni akartam, hogy:


- nevetségesen modoros

- röhelyesen afektáló

- roswelli ufó fejűre sminkelt arcú

- felszínes, mindene a megjelenés (designer cuccok)

- karótnyelt


Nőkkel nem jönnék össze. Nem azért nem jönnék vele össze, mert bármi köze van a videóhoz, másik hasonló nővel sem jönnék össze.


De sok sikert cicus

2020. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Arra költ amire akar.

Szép nő és valamiért megnyugtató a videó is, ahogy nézem.

De nekem sem az esetem.

Most biztosan telesírja a párnáját, hogy nem kéne egy random névtelen arctalan valakinek. :D

2020. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

2 Van parja (csak beletekertem random es epp rola beszelt), tehat ot feltetelezem nem zavarja. Nyilvan ha ezt emeled ki, akkor a sok atlagfizetest keresonek nem fog beleferni, de az sem mindegy, a no mennyit keres, 37 ezer feliratkozoval nem tudom, a yt-bol mennyi johet be neki, szerintem nem olyan sok, de nem kizart, hogy a havi fodrasz + kozmetikust siman fedezi. (Van egy ennel kisebb csatorna aki egyetem es a parja mellett csak a yt bevetelbol el, mert a napi kiadasaira eleg az a keves osszeg is.)

Ha emellett allasa is van, ami az ilyen nok nagy reszenek is van, akkor meg plane felesleges kiemelni, mire mennyit kolt, mert a sajat fizetesebol veszi a ruhakat es tarsait.

Ha pedig az a kerdes, hogy eltartanatok-e egy ilyen not aki ennyit kolt, akkor leforditva gyakorlatilag azt kerdezed, van-e eleg penzetek vagy csorok vagytok. Szoval nem ertem, minek kevered ide masok vasarlasi szokasait, nyilvan akinek van eleg penze, es o maga is szeret adni a minosegre, az osszejonne vele, amennyiben kulsore / belsore stimmel, akinek meg nincs penze azt frusztralnak a no kiadasai, es nagy esellyel eleve nem is probalkozna ilyen novel.

2020. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
15%
Igen a sminkjét azt akartam írni, hogy nem értem miért kell ilyen erősen elmaszkosítani az arcot. A piros rész különösen erős.
2020. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

"Ha pedig az a kerdes, hogy eltartanatok-e egy ilyen not aki ennyit kolt, akkor leforditva gyakorlatilag azt kerdezed, van-e eleg penzetek vagy csorok vagytok."



Szeirntem az egy kérdés, hogy el tudsz e tartani egy ilyen nőt...


Az egy másik, hogy el akarsz e.



Exemmel például rengeteget utaztunk, és mivel én fényévekkel jobban keresek, ezért nyilván nem 50:50-ben fizettünk.



De egy 1000€-os designer táska árából kijön 2 főre a szállás, és nem hostelben.


Ugyanúgy elköltöttem a kapcsolatra ezt a pénzt, csak valami értelmes élményre, nem egy ócska műbőr táskára

2020. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#7 van akit zavar ha a barátnője ennyit költ még akkor is ha a saját pénzéből csinálja. Sokan összeköltözés után közös kasszán vannak igy gondolj bele ha a fizetése 70% elszórja a megjelenésére/lakberendezésre a többit nyaralásra meg designer cuccokat gyűjti mennyit fog beleadni a közösbe?

Ha elveszíti az állását egy válság miatt - mint a mostani - egy idő elteltével ingerült lesz hogy nem már nem teheti meg hogy költsön magára és nem azt a képet látja a tükörben mint amit megszokott.

2020. ápr. 24. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!