Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti probaltatok mar? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti probaltatok mar? Mennyi ennek a valoszinusege?

Figyelt kérdés

[link]

Vicces, en szemely szerint egyaltalan nem tudom elkepzelni, hogy szamomra egy kevesbe vonzo ferfivel leulok kavezni, es elkezdunk beszelgetni ezekrol a kerdesekrol a vegen pedig vonzova valik. Mit gondoltok?


2020. ápr. 27. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy pszichológiai trükk, aminek a lényege, hogy beszélhetsz magadról. Ettől a másik érdeklődő lesz a szemedben, ami jó pont, ha szórakoztatnak a kérdések, akkor szórakoztató, ami szintén jó pont és mivel rólad kérdez, intelligens, hiszen az egoista agyad (mindenkié) annak gondolja magát, mivel a másik ezt észrevette, ő szintén intelligens, ami szintén jó pont. A végén azt találod, hogy "ejj ha, ez az ember nekem szimpi, bármiről el lehet vele beszélgetni, jó a humora, okos és értékel engem. Bejön.". Aztán mi is történt? Csak tépted a szád saját magadról, miközben ő csak kérdezett.... ja hoppá!!!! Titokzatos is eeh'!? ;)

Nyilván nem lesz a kvazimódó rályengoszling ettől még, de KB így képzeld el kérdező.

2020. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az esetek többségében minimum szimpi lesz tőle a másik, onnan meg nem nagy ugrás a többi.
2020. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel végigmentem ezen a kérdéssoron. Jól szórakoztunk rajta.


De ha a randin veszem elő, tuti nem lenne velem :)

2020. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem mindkét nemnél igaz, hogy amit ezek a magazinok írnak tuti csajozás/pasizás/párválasztás szempontból, annak a 99%-a kuka.



Például a múltko olvastam, hogy nagyon jó szűrő, hogy felmész a pasihoz, és megnézed, hogy hány könyve van. Ha egy sem, vagy 1-2, akkor nem sok jóra számíthatsz.


Azóta is töprengek, hogy a pindurka, majdnem üres könyvespolcomra kiragasztok egy kinyomtatott leporellót az ebook olvasómon lévő könyvekkel :D



Szóval ennyit az ilyen isteni tanácsokról, ahelyett, hogy mondjuk lazán beszélgetnél a pasival arról, hogy mit olvasott, inkább nézegsd a könyvespolcát. Kiváló tanács...

2020. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Ja, persze, teljesen életszerű, hogy a csaj eljön hozzám, megszámolja a könyveimet, aztán megy is. :) Általában szerintem ha valaki elmegy egy fickóhoz, ott már régen túl vannak egymás műveltségének és intelligenciaszintjének felmérésén. Mondjuk belegondoltam, hogy mi lenne, ha valaki tenne egy ilyen látogatást nálam, és a kezébe nyomnám Az orosz filozófia története c. munkát, vagy mondjuk a tízkötetes Magyarország történetét (abban legalább vannak képek és színes térképek). De lehet, hogy Asimov vagy Balzac jobban érdekelné őt.
2020. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!