Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez elég egyedi és kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég egyedi és kifejezetten kreatív csajozási módszer lenne?

Figyelt kérdés
Egy csávó szerenádot adna nektek de!! nem valami nyálas számot nyomatna hanem az AC/DCtől a Big Gunt. Kemény és férfias utalás a maszkulinitására.
2020. máj. 3. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
F/44
2020. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Férfiként mondom, hogy ez gagyi lenne.
2020. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem ezt a számot, de abszolút nem szerenád anyag.

Eleve csak olyantól lenne vonzó a szerenád, akit szeretek, mástól ijesztő lenne és hamar megkérném, hogy távozzon.

2020. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a Rammstein - Pussy jobb választás lenne. Ha már a nem nyálas számoknál tartunk
2020. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan, tényleg ennyi selejt pasi van, vagy csak itt halmozódott fel ennyi b..lfék?


Szánalmas ez az ötlet.

2020. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én pont hasonlót mondtam múltkor a barátomnak, természetesen csak viccből :D egy filmet néztünk és mondtam neki hogy olyan cuki lenne ha ő is szerenádot adna nekem, de nem valami nyálasat, hanem valami jó kis metált :D Viccnek jó volt, de ha igazából megtörténne, hát nem is tudom mit reagálnék. De az tuti hogy jót nevetnék :D Szerintem ne így próbálkozz :D
2020. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: Komolyan. De, a nőkre is igaz az oldalon. Ez a gyk... :D
2020. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Attol függ mi a cél...
2020. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megint 44/F
2020. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
becsuknám az ablakot
2020. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!