Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy 23 éves lány komoly kapcsoaltot szeretne?

Figyelt kérdés
Nagyon jó partit találtam tinderen, elképesztően szép és ambiciozus, minden rendben van vele. Már egy hónapja randizunk de ahányszor megemlítem, hogy szeretem a gyerekeket elhallgat. 27 vagyok, 4 éven belül már szeretnék gyereket de ő akkor végez az egyetemmel. Lehet ez a ludas?
2020. máj. 12. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki akar gyereket, vagy van, aki inkább a karrierje beindítására összpontosít, és nem akar még ilyen "korán" szülni. Szerintem az a legegyszerűbb, ha tisztázod vele, hogy ő hogyan képzeli a jövőjét, mert ha nem tudtok dűlőre jutni, akkor felesleges tovább randiznotok.
2020. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lachesys ***** válasza:
56%
ha ambiciozus eselyes hogy csak 30 felett akar majd szulni. vannak kivetelek de az egyetemista karrierista csajok nem adjak fel a munkat azert h anyukak legyenek.
2020. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ott írod, "ambiciozus". Munka világában képzeli el a jövőjét. Karrierépítés és hasonlók. Majd 30 körül fog kaparászni gyerekáldásért.
2020. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez egy nagyon kezdeti szakasza az ismerkedésnek. Így a gyerek téma lehet neki még korai. Másrészt kevés nőnek vágya az hogy 0 munkatapasztalattal szüljön minden háttér nélkül hiszen ha nincs aktív munkaviszonya akkor gyest és gyedet se fog kapni. Nem mennek az évei a nyugdíjig (persze ki tudja mi lesz addig de induljunk ki a jelen rendszerből).

Én pl nem vagyok ambiciózus a szó gyakorlati értelmében mert se a szakmám nem olyan amiben nagyon előre lehetne lépni se a jövőbeni terveim. De mindenképpen szeretnék még néhány szakmát szerezni és megtalálni a helyem többféle munka területen is mielőtt gyereket szülök. Mert gyerek után már nem ugrál csak úgy az ember érthető okokból.

Ha a lány nem háztartásbeliként képzeli el magát akkor kevés a valószínűsége hogy rögtön diploma után gyereket szeretne

2020. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl korai neki. Most gondolj bele, te sem akartál apuci lenni rögtön miután felálltál az iskolapadból. Vagy beletörôdsz, hogy még minimum 7-8 évet kell majd várnod, vagy keresel egy másik lányt. De még az is lehet, hogy egyáltalán nem szeretne gyerekeket. Ahogy az elôttem szólók írják, kérdezz rá, hogy miket tervez a jövôben
2020. máj. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted, hogy vajon komoly kapcsolatot szeretne -e, de ez semmiben nem függ össze a gyerekvállalással. Ha ő most kezdte az egyetemet, valószínűleg nem egyezik a 4 éves tervetek. Nálad, ha az a lámpa villog, hogy gyerek-gyerek, akkor nagyon nem egy életszakaszban vagytok.
2020. máj. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akarhat komoly kapcsolatot és simán lehet is rá alkalmas, de az nem jelenti, hogy gyereket is szeretne illetve hogy ilyen időtávban. Szerintem is ezt érdemes lenne megbeszélni és egyáltalán nem korai a téma, én 21 éves voltam, amikor megismerkedtem az akkor 28 éves férjemmel, az első randinkon megbeszéltük, hogy ki miben gondolkodik a jövőjét illetően, gyerek-házasság fronton is, még azt is megbeszéltük, hogy kábé mennyi időn belül gondolnánk ezeket megvalósítani. Ha ott és akkor eltérés van köztünk, akkor nem erőltetjük, mert minek, később csak konfliktus lesz belőle. Nyilván kell némi rugalmasság, ha valami nem úgy alakul, de attól még egy nagy vonalakban felvázolt jövőkép a kapcsolat elején igenis helyénvaló, főleg ha komolyan terveztek együtt.
2020. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogra jár, egyetem után még 3 év bojtérkodás aztán ügyvéd szeretne lenni. Tehát 27 évesen kerülne oda ahol lenni szeretne. Igazatok van, hogy lehet túl korai ezeket felhozni, csak úgy érzem esélytelen hogy még egy ilyen számomra tökéletes embert találjak. Nagyon nehéz a párkeresés manapság és olyan mintha a szemétben turkálás közben találtam volna egy aranytömböt. Megbeszélem vele 2 hónap múlva, hogy mik a pontos tervei családalapítás ilyesmi téren...mert ha mondjuk 30 évesen akar gyerket 7 év múlva amikor én 34 vagyok az mégg épphogy de miatta beleférhet, viszont ha nem akar az nem. köszi:)
2020. máj. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!