Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm reggel 6tól este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm reggel 6tól este 11ig messengeren beszél a kiszemeltjével 3 hónap után. Nem beteges ez már? Alig taliztak még

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a szerelem, nincs ebben semmi beteges. Egy jó kapcsolat alapja pont az, hogy el tudtok beszélgetni egész nap és nem unjátok meg. Inkább örülj neki, hogy talált egy normális pasit aki nem buta mint a föld és lehet vele rendesen eszmecserézni meg lelkizni.

Mi 10 év után is 0-24-ben írkálnánk ha nem élnénk együtt.

2020. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem beteges. Teljesen normális.. ilyen a szerelem.
2020. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Szerintem kb ez a fiataloknál, akiknek rengeteg idejük van, ez így van rendjén. Te meg ne irigykedj.
2020. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi beteges nincs, mi is ennyit chateltünk a vőlegényemmel eleinte, számunkra evidens volt hogy ha érdeklődünk egymás iránt, akkor minél többet kommunikálunk.
2020. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Alig taliztak még azt jelenti hogy legalább egyszer már találkoztak? Tudni kéne milyen messze laknak egymástól hacsak nem arról van szó hogy otthon vannak járvány miatt
2020. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznak, hogy ráérnek egész nap? Vagy időközönként beszélnek úgy érted?... nem mindegy. Én még úgy sem beszéltem annyit a kiszemelttel, mert volt más dolog is és nem tudtunk. Amikor pedig már együtt voltunk is este fele, délután beszéltünk főképp. 4 óra, az már sokat mondok vele lehet. Nekem a találkozás hiányzott. Nem olyan beszélni, mint a közös élmények. Mi 80 km-re laktunk egymástól és hétközben nem találkoztunk. 3 évig így volt.
2020. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Más is kapott szép lecsesző privátot a kérdezőtől, vagy csak én? :D
2020. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

7 folyt.:

Mostanra sikerült nagyjából dekódolni a privátot.

A kedvenc részem:

"ha van völegényemiért írkálsz itt

Most is valahol van és neten vaasytok szerelemben és unatkozol

Nincs barinő más úgy bírom egyesek ismeretlen beképzelt nagságát

ITT

van párod foglalkozzál már vele de oda athatod

én örülönék a pasinak

megnézném itt afele közget

mert ez nem ép,hogy családos páros ide írogat"


Szóval jól értelmezem, szerinted most nekem a munkanap közepén fognom kéne a sátorfámat, beállítani a párom munkahelyére, és szobrozni fölötte? Ha a főnöke ki akarna rakni (mert egyébként nem tartózkodhat náluk a munkaterületen idegen, külsős) akkor megmondjam neki, hogy de mi egy pár vagyunk úgyhogy össze vagyunk nőve és mégis engedjen be? :D

Vagy ezt hogy gondolod? :DDDD

2020. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem az a kerdes lenyege, hogy azelott veled tobb ideje volt beszelni, es most se pasi, se baratno?

Nekik ez igy jo, plane, ha szemelyesen nem lehetnek egyutt. Ne feltsd oket.

2020. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7/8 szerintem nem az én posztomhoz akartál írni. Én nem írtam lecsesző privátot és nem is ez a szitu amit írtál
2020. máj. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!