Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a legváratlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legváratlanabb pillanatban jelenik meg a boldogság az életünkben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

KB. 4 hónapja vagyok újra szingli. Egy 4 éves kapcsolatom zárult le. Úgy érzem, most időre van szükségem, hogy magamra koncentráljak, és túl jussak ezen a "gyász" időszakon. Mégis közben felébred bennem a gondolat, hogy vajon mikor lesz a szívem újra nyitva?Vajon, mennyi idő szükséges, hogy ténylegesen magam mögött hagyjam a múltat, és új vizekre evezhessek, tisztán, újult erővel?

Vagy talán amikor az ember a legkevésbé számítana rá, majd akkor érkezik valaki, aki újra felébreszti bennem a vágyat?

25/N



2020. máj. 24. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez így szokott lenni velem is.
2020. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ebben van valami, mert véletlenek alapján alakul ki, hogy kikkel ismerkedik meg az ember, és mikor dob olyat a sors, hogy találsz olyat valakit. De persze ez jöhet akkor is, amikor számítasz rá, de ilyen esetekből kevesebb van, mint amikor nem gondolod, hogy éppen most lenne bármi. Befolyással természetesen te is vagy az esélyekre, hogy mennyit és hol ismerkedsz, ha aktív vagy akkor nő az esélye hogy történjen valami.
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, illetve a legtöbb "nagy egymásra találás" általában ilyen szerencsés véletlen típusú történet. Az már más kérdés, hogy van, akinek kijut ebből, van, akinek nem. Én akár számítottam rá, akár nem, akár vártam, akár valami teljesen mással voltam elfoglalva, évek óta stabilan semmi.
2020. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetően ez egy romantikus maszlag, de az mögötte a sztori, hogyha nem arra koncentrálsz/nem azon görcsölsz hogy megtaláld a boldogságot, akkor majd egy másik adott tevékenység közben fog "meglepni". Az oka hogy mivel nem azon kattogsz kényszeresen, hogy elérd, hanem szimplán élvezed az életet és csinálod a dolgaidat, akkor egyrészt sokkal nyugodtabb leszel, másrészt a fókusz lekerül róla és így lesz belőle "váratlan pillanat".


Ami a szakításod illeti, érthető hogy hogy érzel most, de nem kell aggódni, nem maradsz egyedül. Figyelj magadra és fejlődj, vedd át a korábbi kapcsolatod hibáit, tanulj belőlük. 4 hónap az még semmi, az elején vagy. 1-2 évvel érdemes számolni, ha ennyire kíváncsi vagy mennyi időbe telhet. Igen, sokan kihagyják ezt az időszakot, ahol reflektálni kéne magukra és a volt együttlétre, de pont ezért ugrálnak sz*rabbnál sz*rabb kapcsolatokba. Érezni fogod majd ha már elkezdesz megint nyitottabb lenni és készen állsz az ismerkedésre, utána egy új személyre.

2020. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
De jó is lenne.
2020. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
több mint 30 éve ebben reménykedem...szóval erről a hablatyról már letettem
2020. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 4-es válaszolóval. Az 1-2 évet soknak érzem. De ha dolgozol magadon, rendbe teszed magad mentálisan az kb 8hó 1év. Ha úgy léptél ki a kapcsolatból, hogy már nem volt érzelem akkor ez lerövidülhet magamat tekintve 3-6hónapra.
2020. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is úgy gondolom, ha nem ezen rágódok, hanem elengedem, és inkább most más területekre fókuszálok, több időt töltök például a barátaimmal, lefoglalom magamat, új hobbikba kezdek, egy idő után rendbe jövök annyira, hogy valakire rátaláljak vagy vlki rám találjon.

Szerintem se jó , ha az ember görcsösen azon van hogy minél előbb egy kapcsolat lezárása után egy újban találja magát. Szerintem az idő a gyógyír, de az se jó ha túlságosan benne ragad az ember. :)

2020. máj. 24. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Átlagos nőknél igen, átlagos férfiaknak meg még ha vért izzadnak, sem jön általában a lehetőség. 🙂
2020. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Tanúsíthatom. Egy éve váltam el, az is eléggé padlóra tett. Azóta volt két nagy csalódásom, úgy döntöttem elég volt a pasikból, koncentrálok a gyerekemre, meg élek. Erre 2 hete belépett az életembe egy olyan személy, akire nem számítottam. És most úgy néz ki nagyon jól alakul a dolog. Véletlenek nem léteznek, de a sors ügyesen keveri a lapokat. Ne görcsölj, majd jön, ami neked van megírva :)
2020. máj. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!