Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várom és izgulok a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várom és izgulok a randi miatt és alig várom hogy minden pontosan le legyen egyeztetve. Mikor kérdehzhetek rá lényegretörően?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27/N vagyok, hosszú párkapcsolaton vagyok túl egy éve. Azóta 4-5 randiajánlatot fogadtam el, kaptam többet is, de csak a megfelelő értékrendű, látszólag azonos érdeklődési körű, vágyú férfiakkal találkoztam. Hamar kiderült sajnos, hogy csak látszólag volt meg a közös cél, a többség nem komoly kapcsolatra vágyott. Most hétvégén lesz ismét egy randim, a srác nagyon érdekel, szeretném, ha minden jól sikerülne. Eddig nagyon láttam rajta is, hogy várja, most kicsit csökkent az érdeklődése, minden reggel-este ír, viszont munkahelyi problémái adódtak, így nem csoda, hogy kevesebb időt szán a beszélgetésekre. Nem szeretnék túl komoly, törekvő lenni, viszont számomra a munkám (hétvégén is dolgozom) és egyéb programjaim miatt fontos lenne pontosan leegyeztetni, hogy mikor is találkozunk, hogy készüljek. Mikor kérdezzek rá szerintetek hogy ne érezze úgy, hogy nagyon kepesztek? Tudja jól, hogy nagyon érdekel, elvileg én is őt. Ezt nem szeretném elszúrni.



2020. jún. 29. 17:31
 1/1 anonim válasza:

Szerintem akkor lenne a legjobb, ha már kicsit csökkent neki a stressz a munkahelyen és nyugodtabb lesz. Addig légy türelmes és tereld el a gondolataidat. Menj el futni ha lesz időd, koncentrálj jobban a munkára, és ne izgulj a randi miatt. Esetleg tervezd el, hogy milyen legyen a hajad, milyen sminkben, esetleg ruhában jelensz meg, készülj fel a legrosszabbra. Hiszen más, ha személyes találkozó van.

Sajnos nem tudom, hogy milyen a munkátok, így abban bízom, hogy munka után valamikor egy vacsorára elhívhatod, vagy sétálni valamerre. Így talán ha stresszesek vagytok is, kicsit kikapcsolódtok és hátha jobb lesz neki is a kedve.

2020. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!