Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertált srácnál honnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált srácnál honnét tudhatom, hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szívesen találkozik velem, mindig kedveseket ír és mosolyog, ha találkozunk az utcán, de magától még sohasem írt rám.
2020. jún. 29. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi, de szerintem nem jössz be neki annyira nagyon

Annyira ritka manapság a kedvesség, hogy sokan összekeverik az udvarlással

Lehet barátként szívesen beszélget, találkozik, de magától ha nem lép az úgy elég gyér.

2020. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába introvertált, ha érdekelnéd, akkor rádírna és kezdeményezne. Az introvertáltság nem azt jelenti, hogy nincsenek emberi kapcsolatai, hanem hogy több egyedül töltött időre van szüksége, nem vágyik gyakran társaságra, de ha valakinek tetszel az keresni fog.
2020. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
95%
Ez szerintem már jó pont. Én a helyedben elhívnám valahova. Másként nem fog kiderülni.
2020. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy másképp viselkedik veled, mint más lányokkal. Viszont te előbb-utóbb úgyis ki fogsz hátrálni, introvertált férfi egy nőnek sem kell.
2020. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!