Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól tartok még nem tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok még nem tettem túl magam?

Figyelt kérdés
5 hete lett vége egy nagyon rövid "kapcsolatomnak", de valamiért mélyen érintett. Ma elkezdtem beszélni egy másik lánnyal és nem tudom, hogy tovább léptem-e az előzőn. Folytassam ezzel az új lánnyal az ismerkedést és majd alakul, vagy mivel ilyen kétesen érzem magam, ezért hagyjam még ezt?
2020. jún. 30. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre hagynám még az ismerkedést, 5 hét nem sok idő. Vagy legalábbis légy őszinte az új lánnyal.
2020. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg kéne még hagynom egy kis időt magamnak. Nem tudom, meglátom milyen lesz a beszélgetés holnap és kiderül.

Csak mondjuk persze, hiányzik az előző, de basszus tovább kell lépni. De ajh, olyan jó volt. Istenem, már megint hiányzik. Szóval egyszer tovább kell lépni.

2020. jún. 30. 00:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne akard siettetni vagy elfojtani az érzéseidet. Éld meg őket, csak úgy lesz egyszer jobb. De jobb lesz, hidd el.

Amikor sírnod kell, sírj. Ha dühöngni akarsz, hát tedd. Csak így fogsz idővel megkönnyebbült o. Tapasztalat.

De amíg ezek benne vannak, ne keverj bele harmadik személyt, mert csak rosszabb lesz.

2020. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Arra a másikra is gondolnod kell, akivel most ismerkedni kezdtél.

Tisztességtelen lenne, ha úgy mennél bele vele egy kapcsolatba,

hogy közben az exed után sóvárogsz.

Ő nem tehet róla, hogy te még nem vagy túl az előzőn, és

megalázod, fölöslegesen zavarod meg az életét.

2020. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerült az előzővel kialakítani egy kapcsolatot?
2020. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem áll még készen egy kapcsolatra, de azért megpróbálta hátha változik ez az álláspontja, de nem.

(aztán ki tudja mi volt az igazi oka) :D

2020. jún. 30. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Nekem volt egy nagyon hasonló esetem egy férfival. Ott kiderült, hogy az "exe" egy fedél alatt lakik még vele. Szerintem nem volt komoly a szándéka, pedig én is ugyanezeket éreztem, mint te és pont 5 hete történt nekem is. Talán most vagyok kb túl rajta, de megfordul a fejemben a "mi lett volna ha klappol" sokszor sajnos.
2020. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az 5 hete lett vége az csak a kijelentés ideje. Onnantól még beszéltünk 3 hétig, most már 2 hete nem. Szóval nagyon friss még és hiányzik. Nagyon.
2020. jún. 30. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is kb 1,5 hete nem beszélünk csak. :/ de már kevésbé hiányzik szerencsére
2020. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom a dolgot. Nem is írtam ma neki. Tudom gáz, meg minden, de nekem ez még nem megy. Sajnálom.
2020. jún. 30. 22:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!