Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keltem fel egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keltem fel egy nő érdeklődését sem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban hiába beszélgettem jót néhány hölggyel, egyszerűen nem fordult komoly párkapcsolatba az ismerkedés. Korábban sem ment minden zökkenőmentesen, de ha vonzónak talatam egy nőt és ő is engem, akkor már azt hittük, hogy megtaltuk életünk szerelmét. Harmincas férfi

2020. júl. 30. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem nézel ki elég jól hozzá, vagy mert nincs lakásod, kocsid és nem keresel eleget.
2020. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
mert unalmas vagy
2020. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a

"-szia mizu?

-semmi, veled?

-velem sem

-az jó

-ja"

/unalmas/



Vagy első beszélgetésnél random emberre így írni


"Magányos vagyok, párom keresem komoly kapcsolatra"

/rámenős/


Vagy


"Komoly kapcsolatot keresek Pest megyében.

Elvárások: 30-as években járó, 170 cm magas legyél szőke vagy vörös hajjal, homokóra alakkal, nagy mellekkel és popsival, főzni, mosni, takarítani tudj rendesen, szexeljünk mindig mikor akarom stb...

Üdv, egy kopasz, 165 cm, sörhasú férfi"

/túl magas elvárás/


Vagy mindig nálad sokkal jobban kinéző nőket keresel.


Rengeteg oka lehet, esetleg magadban is keresd, hogy mi nem tetszhet egy nőnek, és hátha könnyebben megy az ismerkedés.

Hajrá:)

20/L

2020. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!