Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin kb. a 3. percben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin kb. a 3. percben közöltem a lánnyal, hogy sajnálom, de külsőre nem az esetem. 2 hete ismerkedtünk előtte a neten. Élőben más volt, mint a képeken. Az arca sem jött be igazán és kövérebb is volt. Miért kell így kamuzni a képekkel, nők?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Akinek esze van az sosem kamuzik képpel, sem semmit fel nem tesz, hanem vagy vakrandi, és egy pillanat alatt kiderül, hogy van keresnivalótok egymással vagy sehogy.

De ha már képet ad valaki magáról, akkor miért retusálja? sosem értettem ezt. Aki okosabb az folyamatosan tolja, jó-rossz passzban, sosem retusálja-különösen akkor ha egy óceán választja el egymástól a két felet, hogy tudja mire számítson a másiktól.

2020. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Amiért a férfiaknak.
2020. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert hülye.
2020. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Szexkapcsolatra ráveheted esetleg...
2020. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha szimpatikus volt inkább vmi más indokotmondhattál volna,pl mással is ismerkedsz. Az is lehet,h valós,friss volt a kép,csak előnyös. Mindenki ilyet tesz ki. Ráadásul élőben jobban szembesülsz a + kilókkal mint a fotón.
2020. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Te tökéletes vagy?
2020. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jól tetted, hogy őszinte voltál vele már a legelején.

Amúgy sokan azért szetkezgetik a képeket, mert abban reménykednek hogy "kulső megfog belső megtart" tehát mire már randira kerül a sor, addig van rá esély h a fiú megkedveli.

Nem tudom, ez csak 1 elmélet, nekem pont nem rég mondta 1 ismerősöm.

2020. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!