Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek zavarná a fogszabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarná a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves srác akit netről ismertem meg és msn-en kb 4 hónapja beszélgetünk és már írt olyat h szép vok meg aranyos stb. nagyon jól eltudunk beszélgetni, tökjó fej. Egyszer felvetette h talizzunk de én írtam h nem akarok még..de azt nem írtam h azér mer fogszabis vok és nemis tud róla..de félek h neki nem teccene a fogszabi..=( 15/L
2010. aug. 4. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
küldj neki magadról egy képet százas mosollyal ha annyira kételkedsz benne...
2010. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tom, múltkor volt velem h van egy csaj aki bejön a suliból, megláttam/megtudtam h fogszabályzós és ugyanúgy bejött, szóval ez nálam pl nem kizáró ok, persze másnál attól még lehet ez, nem ismerem az illetőt :)

de emberfüggő h kit zavar és kit nem

2010. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Imádom, ha egy csaj fogszabis! Annyira aranyos...

F/27

2010. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha úgy állnak a fogaid, mint a kerítés, az még jobban zavarná. Fogszabályzó meg nem fog örökre rajtad maradni.
2010. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki el őszintén,hogy gátlásos vagy taliügyben emiatt. lehet fogszabiért nincs oda épp de ha érted odavan, akkor ez nemfog az utatokba állni,meg amúgyis ez múlandó dolog, meg mutatja hogy igényes vagy és foglalkozol magaddal és legalább szép fogsorod lesz életed végéig ^^
2010. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem tényleg aranyos, ha valaki fogszabályzós. Van, akinek kifejezetten jól áll. Esetleg előtte kérdezz rá msnen, hogy mit szólna, ha fogszabályzós lennél? :)
2010. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szia 17 éves lány vagyok,és fogszabályzós.

a fogszobályzó miatt soha,egy percig se volt rossz érzésem.szeretem,mert ez a kis izé segít abban,hogy szép mosolyom legyen.mindenki mondja,hogy tök jól áll.tudni kell viselni,és akkor aranyos.(:

a multkor voltunk bulizni,álltam sorba italért és ott állt 1 srác kérdem tőle sorba állsz?erre mondta,aha,de menj csak előre,de csak mert fogszabályzós vagy,és ez tetszik. szóval van akinek kifejezetten tetszik.olyanról még nem hallottam,hogy valaki e miatt lemondana egy talit,ha bejön neki az illető.nálunk az osztályban 7 gyereknek is van/volt.természetes ma már.:) ugyogy e miatt sztem igazán nem kell aggódnod.

2010. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
00:39 szívesen megismernélek :P
2010. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
00:39 az tökjó lehetett :D asszem fel fogom neki vetni a talitémát =) köszönöm a válaszokat =))) de az úgy gáz lenne ha msn-en nem mondanám meg neki, hanem csak ha összejönne a tali akkor látná meg?
2010. aug. 4. 00:51
 10/15 McKúr ***** válasza:
Jó vesd fel neki...
2010. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!