Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik már feladták a csajozást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már feladták a csajozást, hány év kudarc és próbálkozások után tettétek meg?

Figyelt kérdés

én olyan 27 körül mondtam be az unalmast. érdekes mert azóta boldognak is érzem magam. hihetetlen mennyi energia elment az udvarlásra.


A nőktől megalázást, gúnyt, kinevetést, kihasználást kaptam. Soha nem volt barátnőm, igazi párkapcsolatom.


Pár nővel szexeltem. Ennyit "adtak"


F/29


2020. aug. 30. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen egy csónakban evezünk. Nem is tudom. Talán 2-3 éve, de attól függetlenül nem érzem magam boldogabbnak, hanem vágyom valakire.
2020. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: csúnya vagy te is gondolom, ez a "bűnöd".
2020. aug. 30. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
30 evesen. Hogy boldogabb vagyok-e? Annyival jobb, hogy nem olom bele olysn eletteruletbe az energiaimat, ahol nem terul meg.
2020. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam anno régen közép suliban volt akik be próbálkoztak de tényleg igaz volt olyan aki tényleg nem volt szép, na de olyan is volt aki idősebb volt és mondhatni szép is de nemet mondtam nekik mert hülye voltam,de olyan is volt hogy az osztály társam össze akart hozni egy barátnőjével aki komolyan mondom szép volt ok nem volt fullos de na mikor még az edőz terembe jártam 😀 kb 3 hónapig de hülye voltam és nem léptem pedig direkt 1 hónapon keresztül akkor jöttek mikor mi is ott voltunk, sosem volt egy nagy ember se rendes barátok semmi maximum csak rendessegből csatlakozhattam hozzájuk edzeni seb...

Mindig is le értékeltem magamat és nem adtam magamnak esélyt szóval most meg kb senki sem próbálkozik nalam, na de nekem kéne ugye, de én inkább meg sem próbálom mert a baratkozások sem alakultak sehogy sem.

Álltalanosban is volt egy csak aki úgy mond menőnek számított és állítólag belém volt szerelmes sokak szerint csak hat akkor még hülyébb voltam ugye ezért nem léptem mert midig valami sertőt mondott ugye én meg ilyen sertődekeny voltam akkoriban, pl volt olyan is hogy m@sik jó csaj ez már fullos csaj volt álltalanosba kb úgy nézett ki mint egy gimis ő kérdezett tőlem valamit azt mondta ha tudom a választ ki veri nekem sajnos hülye voltam és nem válaszoltam,szóval igen.

22F

2020. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs senkim,7-8 éve.De igazából nem is teszek érte hogy legyen.Volt előtte 2 "komoly" kapcsim,és 3 laza...Szóval még csak rusnya sem lehetek,csak lusta.Most vagyok 41 éves.De lagalább nem sajnáltatom magam...Ne hidd azt kérdező,hogy a nők majd maguktól rád fognak mászni...Ha kell egy komoly kapcsolat,akkor fel kell építened egyet valakivel.Azt mondod boldognak érzed magad,közben nem is igaz...Tudom,mert nekem sincs párkapcsolatom régóta.De ez nem a nők hibája,hanem az enyém...A nők is ugyanolyan emberek mint a pasik.Kinevethetnek,kigúnyolhatnak,megalázhatnak vagy akármi ahogy írtad...Tegyél érte h. ne így legyen...
2020. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!