Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a rengeteg fiatal (16-36)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a rengeteg fiatal (16-36) jó alakú, szép lány akit nap mint nap lehet látni az utcán, kikkel ismerkedik, szexel, van kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tény hogy több nő van mint férfi, sokkal több szép nő van mint férfi.

Tudom hogy aki egyedül van az utcán az nem mind szingli, de akkor is érdekelne hogy az ilyen kaliberű lányok kikkel ismerkednek vagy szexelnek? Milyen férfinek adnak lehetőséget?


( a neked biztos nem! poénos válaszokat mellőzzük )



2020. szept. 4. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Velem
2020. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én mindig a szakállas, jóképű, szép pasikat szerettem, testalkattól függetlenül. Volt alacsony (nálam alacsonyabb), nagyon magas, kövér, kifejezetten sportos és izmos vagy épp inkább sovány/vézna partnerem/pasijaim is, de mindegyik szakállas és jóképű volt.

Aztán voltak, akik szerint nem voltak jóképűek, de szerintem meg mindegyik az volt.

2020. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább intelligensekkel és ápoltakkal. Olyanokkal, akikkel egy beszélgetés nem merem ki a "teccő gec" és hasonlókban.

Kérdezted, hogy kikkel szexelnek. Viszont akár hiszed, akár nem, ugyanezekkel. Szerintem a szexuális érzések beindításához nem kevés fortély kell. Amelyik férfi ezt is tudja hozni, na annak van nyert ügye.

Mindezt magamból kiindulva, àmbár azt nem tudhatom, hogy más lány is így van e ezzel.

2020. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan muszáj volt a gyerekeket is belevenni?
2020. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az intelligens pasik a gyengém. Amikor beszélgetsz valakivel, és érzed, hogy csak attól a rövid szóváltástól már több, okosabb, tájékozottabb lettél. Nekem ettől lesz nedves a bugyim :D

Egyébként külsőre elég széles skálán jönnek be a férfiak, amennyiben semmilyen extremitás felé nem mozdul el alkatra/magasságra/arcszimmetriára, addig felőlem oké. A fizikai vonzalom nálam kevéssé múlik a külsején, inkább attól függ, hogy milyen érzéseket ébreszt bennem.

2020. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Vagy a top kategóriákon osztozkodnak vagy beajánlanak neki egy “lehet nem nagy szám de rendes gyerek ha én mondom” féle tagot. Az hogy leszólítással juss valamire ahhoz top kategóriának kell lenned, ha nem vagy az akkor a haverokat fogd munkára mert ha előzetesen más fényez az meglepően jó arányban működik.... ez a nyers valóság
2020. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, a barátnőimnek is a legtöbb párunk baráti társaságból került ki. Esetleg csoporttárs, munkatárs, szomszéd. Tehát olyan férfi, akivel előbb elkezdtünk beszélgetni, és kiderült, hogy mindketten szinglik vagyunk, és kölcsönös a szimpátia.

Az ilyen vadidegen leszólít, felszed buliban vagy tinderezés egyikünknek se szimpatikus. Meg őszintén szólva nem szorulunk rá.

Egy fiú haverunk már a második barátnőjét ismerte meg a kutya futtatón. Mindketten kb. ugyanakkor vitték ki a kutyát játszani, és elkezdtek beszélgetni. A közös téma is adta magát. Mindkettő több éves kapcsolat lett.

2020. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Jofej vagy, h itt kijelened h csak 36 éves korig lehet szép egy nő.


Utana meg jöttök ide nyavalyogni h milyen gonoszok a fiatal csajok...

2020. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 az a fiatal megjelölése. A szépség kortalan, 40-50 felett is vannak szép nők, sok. De mivel ez a korosztály vagyok, nem feltétlenül az 50-es nőknél vagyok êrintett.
2020. szept. 4. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
#8 nem írt olyat, h 36 fölött nem szép a nő. De azért utána eléggé látszik a kor, na. Ráncok, ilyesmi. Nyilván ő sokkal fiatalabb.
2020. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!