Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki nálam 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nálam 4 évvel idősebbmost épp nem akar veklem beszélni de tudom nem bírja. Járni akarok vele. Van még esély? Ha van mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

kor?

nem mindegy h 14 vagy ő 18 v 22 vagy ő meg 26

2010. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 14-15 évesen akartam járni egy 18 éves lánnyal. Majdnem össze is jött,csak mivel hirtelen rápattant másik 2 srác is mondtam neki, hogy azt válassza akivel többet tud lenni stb. És így végül nem engem választott.

Van esélyed. Várj vele, ne eröltesd rá az sosem jó. A türelem erény,és a végén eléred a célod. Hogy eltereld felőle a figyelmed játsz valamivel,edz,fuss vagy bármi.

2010. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akar veled beszélni, de nem bírja? Akkor keresd Te őt, csak örülni fog neki. Hívd el valahova. Beszélgettek, közbe megtudhatod, h van-e esélyed, valamennyire csak fog látszani rajta, h hogy viszonyul hozzád. Amúgy tényleg jó lenne a korotokat tudni.
2010. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. aug. 8. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!