Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha az első találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az első találkozástól kezdve nem éreztem “biztonságban” magam mellette?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Pár hete alakulgatnak a dolgok egy nálam 1,5 évvel idősebb sráccal (kitudja meddig...). Furcsán hangzik, de ha vele vagyok, nem érzem magam biztonságban (talán ez a legmegfelelőbb kifejezés). Nem érzem rajta az erőt, kisugárzást, határozottságot, gyereknek érzem. Akkor sem múlt el ez a dolog, mikor beültem mellé az autóba, itt is egy nagy adag bizonytalanságot éreztem.


Ez teljesen rendben van, vagy annak tudható be, hogy eddig minimum 7-8 évvel idősebbek voltak az exeim és új számomra, hogy velem egyidőssel randizok?


2020. szept. 15. 22:17
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vagy szimplàn nem tekinted maszkulinnak.
2020. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így, nem elég férfias neked.


Sajnálom, de ez nem túl jó :(

2020. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Akkor hagyd ott, nem neked való. Keress egy bikaláncos matsó tsávót.

Már bocs...

2020. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nem normális, viszont miért nem érzed szerinted? Nem elég izmos vagy mi? Talán te magad sem tudod, csak ez van és kész?
2020. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Talàn keress olyat aki kigyúrt kopasz fúll tetkós, és az első szóra üt.
2020. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kéne szorongani, meg fosni állandóan. Ez a ""nem érzem magam biztonságban"" szöveg a nők részéről csak szerintem gáz? Mintha valami háborúban lennénk, vagy titeket fizikálisan megtámadnak a férfiak? Egy hangyányi esély valóban lehetséges, de normális nő eleve nem keveredik ilyen szituációkba és alakok közé. Ha mégis akkor vegyél pisztolyt aztán máris "biztonságban érezheted magad".
2020. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ennyiből ezt honnan tudjuk?

Egyeseknek a magasság, másoknak az izom, a kiállás, a pénz, a kor, akármi miatt lesz egy férfi "biztonságot nyújtó", vagy legalább ennek az érzetét adó.

Hogy a te barátod mitől nem az, azt ennyiből nem tudjuk. Mi a gond vele? Annyit írtál, h gyereknek érzed. Miért?

2020. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Látom azért páran besértőstek, pedig ez nagyon fontos dolog. Akivel nem érzed ezt, az max barátnak jó.
2020. szept. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad az okát, nem érzed a "kémiát" - azaz a tudat alattid üzen, hogy nem tartod férfiasnak, valami nem klappol. Nem a korkülönbség miatt van, hanem egyszerűen nem fogott meg a pasi ez van. Lépj tovább. Lehet a következő randidon egy veled egykorú, vagy éppen egy évvel fiatalabbal meg pont az ellenkezőjét fogod érezni és azt mondod "ez ám a Férfi nekem". Ne foszd meg magad a lehetőségtől azzal hogy beleragadsz egy középszerű valamibe.
2020. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezért IS, kell a fiatal lányoknak érett, magabiztos, FÉRFI partner.
2020. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!