Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfinak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak tetszik egy nő, érdeklődést mutat iránta, aztán hirtelen figyelmen kívül hagyja, az mit jelent? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal(26) hetek óta. Eddig úgy éreztem, hogy jól haladnak a dolgok köztünk. Randikon mindig figyelmes, romantikus, kézen fogva sétálunk vagy átölelve egymást stb. Viszont az elmúlt néhány napban alig keres, olyan mintha kicsit ignorálna. 24L
2020. okt. 6. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Több dolga van

Vár hogy te keresd

Akadt más

Taktikázik hogy hiányozzon neked

2020. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán talált mást, talán játszma. Miért nem kérdezed meg?
2020. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt nekem is, hogy találkozgattam valakivel (25f), már kimondta hogy együtt vagyunk, ittaludt, én nála, vörös rózsa, bemutatás, programok. És ma húztam ki belőle reggel, hogy mégsem érzi azt, amit kellene.. Úgyhogy óvatosan, én összetörtem ezek után, azt hittem alakulunk.


24/L

2020. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kedvel, vagy nem igényli mindennapos csevegést
2020. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!