Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért próbálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért próbálkoznak oylan nőknél akikről már képről látszik hogy nem sz ő szintjük?

Figyelt kérdés
pl. ha van egy nagyon jó csaj, szép, gazdag, az már látszik a fotókon hogy miylen lakásban lakik, miylen kocsija van, hol nyaralgat, pl. külföldön, mennyit jár étterembe, feltölti a fitnesztermes videóim, fotót ahogy sminkel (az asztalán már látszik, hogy az arckréme 20-30 ezer, egy rúzs 10 ezer stb), látszódik hogy drága ruhákban jár, látszódik hogy nagy társasága van és jön ide-oda mert sok bulizós fotója van, van feltölt munkahelyi fotót is amin látszik hogy jó állása is van, tehát jól keres, feltölti a diplomázási fotókat, nyelvvizsgákat stb. Ennek ellenére mégis megkeresi egy csomó csóró, nyomi, iskolázatlan, egyszerű, kövér, introvertált pasi is aki már ránézésre látszik hogy nem hozzá való, vagy esetleg épp annyiban felel meg, hogy sokat keres van lakása meg lejár edzeni, de a többiben már nem, de mégis csak a pénzt emeli ki, hogy de akkor már tuti megfelel, pedig lehet hogy a sarki boltig sincs kedve sose elsétálni és a pénzét is titkolja mert jaj hát golddigerek, pedighát a nőnek mindene megvan.

2020. okt. 19. 19:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hogy ez nem az ő szintjük
2020. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Egy próbát megér, legalább nem rezelnek be, azt még lehet össze is jön.
2020. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
??
2020. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Én senkinél nem próbálkozok. :D
2020. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiért SOKAN vesznek hitelre prémium kocsit, meg a 12 éves idióta kölyküknek 500-ért telefont.
2020. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

4.-nek.


Kit érdekel a nyomorod?

2020. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
#6 téged láthatóan igen, hiszen reagáltál a hozzászólásomra. :)
2020. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Én gyakran próbálkoztam olyan nőnél aki nem volt az én szintem mert annyival alattam volt. Na még azok is fölém lőtték be az “elvártat”. Hát ha koppannom kell legalább egy cool csaj koptasson le. Azt meg kifelejtetted hogy a nők nemigen tudnak jól választani, hátha egyszer az én javamra téved egyik, persze ezt már csak humorosan jegyzem meg
2020. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok a nők néznek ki szerintük jól, akik sokat költenek magukra. De persze ezt a pasik nem tudják megfizetni.
2020. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nincs, olyan, hogy "pasik", annak pasik akik próbálkoznak hátha alapon, mások pedig messzire kerülik a gazdag lányokat-nőket, hiszen reálisan mérik fel az esélyeiket.
2020. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!