Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után mikor legyen a második találkozó? Mi megengedett a második randin?

Figyelt kérdés

Hány nap után hívjam el újra a csajt?


Az első randin igazából csak beszélgettünk,nem is nyomultam.Lehet bennem van a hiba mert még soha nem volt csajom és nemigazán van tapasztalatom...

Hogyan közeledjek úgy igazán felé?Mikor fogjam meg a kezét mikor smároljak vele?Az a baj hogy én gátlásos vagyok és soha nem veszem észre az alkalmat hogy esetleg megcsókolhatom-e vagy sem :/

Gáz ha előtte megkérdem hogy megcsókolhatom-e?vagy hogy megfoghatom-e a kezét?


18/F


2010. aug. 9. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor ráérsz, ráér mehet a második randi

Nehogy megkérdezd hogy megcsókolhatod e vagy megfoghatod e a jkezét!!!

2010. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy mivel második randi rögtön a legelején is megfoghatnám,nem?
2010. aug. 9. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hog megfoghatod a kezét

Te tényleg 18 éves vagy?

2010. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, régen nem voltam az a nagy csajozós és ez most visszaüt valamilyen szinten...
2010. aug. 9. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A nem nagy csajozós pasiknak se lenne szbad ilyn kis hülyeségeken agonizálni
2010. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány is olyan félénk, mint te, akkor nem hiszem, h meg kellene fognod a kezét rögtön a randi elején. Még csak a második lesz. Adj neki két puszit és ha sétáltok akkor max néha érj hozzá az ujjaihoz. Érintsd meg, lásd hogy reagál. Én nem vagyok félénk, de nem örülnék neki, ha valaki a második randin azzal kezdené, h megfogja a kezem.
2010. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, függ, hogy hogy sikerült az első randi. Ha nagyon jól éreztétek magatokat, akkor már úgyis legszívesebben másnap találkoznátok. Szóval sztem kérdezd meg a lányt mikor ér rá.

Második randin kézfogás az teljesen oké, de én utálom ha megcsókolnak az első 3 randi alkalmával. A csókhoz érzelem kell, nem kell elkapkodni, annál élvezetesebb lesz legalább.:) Ne kérdezd meg, hogy csinálhatod e ezt vagy azt. Mondjuk egy normális lány ezt inkább aranyosnak tartaná. De inkább legyél magabiztos, nem kell félni semmitől. Csak akkor éghetsz be ha nem normális a lány, akkor meg úgyse kell neked ugye?:)

18L

2010. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
adj puszit az arcára,majd kérdezd meg a megfelelő pillanatbamhogy a szájára is adhatsz-e!
2010. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!