Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire befolyásolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire befolyásolna titeket a döntésben?

Figyelt kérdés
Pénteken randiztam egy sráccal, azóta kB. ugyannyit beszélünk, mint előtte. Az csak a probléma, hogy a randi alatt egyszer elővette a telefonját, amit utána elfelejtett kinyomni. Kiment, én pedig észrevettem, hogy kapott valakitől egy üzenetet, ami tele volt ilyen szívecskés, angyalkás, stb. emojikkal, más nem is volt benne. Sajnos név sem volt hozzá, az ismerőseit meg nem látom, mert nem Facebookon beszélünk, csak Messengeren, úgyhogy nem tudom, ki az, viszont nekem elég gyanús. Persze nem álltam neki babrálni a telefonnal, mivel nincs jogom hozzá, meg ha velem csinálná ezt valaki, akkor sem szólhatna ő sem semmit, csak az a kérdés, hogy ha esetleg lesz folytatása a dolognak, akkor utólag kiderülhetnek-e olyan dolgok, amiknek nem fogok örülni?

2020. nov. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig egy randi volt, akkor semmi közöd hozzá, hogy ki ír neki szívecskés üzeneteket. Amúgy az is lehet, hogy a húga volt. Ha már volt 2-3 randi, akkor rákérdezhetsz, hogy ismerkedik-e mással is, vagy mi az ábra veletek. Ezt a telefonos sztorit ne említsd.
2020. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, persze lehet, hogy valami más volt - de én is úgy érzem, hogy beteg humorérzékre vallana, ha az "egyetlenem" kifejezést használná rád...
2020. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Haverom anyját mindenki "Cica"-nak hívja. Szerinted hány csaj feszült be, mikor a srác felvette a telefont, és bele szólt, hogy: "Szia cica..."?
2020. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy az egyetlen, nyugodj meg. 😁
2020. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

3.


Elég beteg közösség lehet az is. Kivéve ha ez az illető vezetékneve.

2020. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.-nek.


TZITSZA... lengyel név.

2020. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

6.


Akkor sem ártana kicsit pontosítani a félreérthetőség miatt. Bár azért vannak még hülye vezetéknevek amiket nem is tudom, hogyan tudnak teljesen komolyan használni.

2020. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tartsd rajta a szemedet, ameddig nem tisztázódik, hány vasat próbál a tűzben tartani, addig egy csókot se engedj.

Nekem mindig kizáró tényező volt, hogy rajtam kívül mással is ismerkedjen.

2020. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En mindig egyertelmusiteni szoktam, hogy akkor mostantol kizarolagos kapcsolatot kepzelek el, es minden mast leepitek. Nem mintha addig parosaval jarnek randira, de ugy gondolom, ha ez ki van mondva, az a masik felnek is egyfajta pozitiv jelzes, es ennek hatasara o is megteheti ugyanezt. Az viszont nem biztos, hogy megnyugtato, hogy van olyan ember, aki ilyen szintu csopogos uzeneteket kuld neki. Valahogy ez nekem mar joval bensosegesebbnek hat. Ilyeneket se a tesoja, se az ismerosei nem kuldenek ok nelkul, ezt a szalat en kizarnam.
2020. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!