Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, hogy nem kérdezte meg mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem kérdezte meg mi bajom van?

Figyelt kérdés

Ismerkedek vkivel. Általában folyamatosan megy a chat nagyobb kihagyásokkal. Rám írt. Majd említettem, hogy én is megyek pihenni:

"Nem vagyok jól. Tegnap semmit nem aludtam. Beveszek 2 fájdalomcsillapítót és én is fekszem.Jó éjt 😘"


Ennyit írt :"Akkor Te is pihenj!! Neked is jó éjt!🙂🙂"


Most csak engem zavar, hogy nem érdekelte, hogy van-e komolyabb bajom?



2020. nov. 25. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akkora gond, nem gondolt olyanra, hogy nagyobb bajod is lehet, de persze megkérdezhette volna. De az emberek nem tökéletesek, szerintem kedves volt ettől függetlenül, ne csinálj belőle ügyet.
2020. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom figyelembe vette, hogy elmentél pihenni, s majd legközelebb rákérdez. :D
2020. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Másrészt te már elköszöntél, hisz írtad, hogy jóejt, gondolom ezt úgy vette, hogy nem akarsz már beszélni vele.
2020. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Te szerencsecsomag...leírtad, hogy nem aludtál, fájdalmaid vannak és hogy mennél aludni. Gondolom ebből kifolyólag nem akart feltartani.
2020. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem gáz, nem úgy tűnt az írásodból, mintha nagy bajod lenne és elég tapintatlan dolog lenne nekiállnia faggatózni. Elmentél pihenni, tiszteletben tartotta, nem tudom ebben min lehet zavaró.
2020. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Azért csak odabiggyesztette, hogy pihenj, és betudható annak is, hogy ha rosszul vagy, nem akart feleslegesen feltartani. Nem feltétlenül kell minden mögött kombinálni!

Persze, simán lehet, hogy nem túl mély az érdeklődése irántad, ha már eleve úgy kezdted, hogy nagyobb kihagyásokkal ismerkedtek. Ha valaki érdekel, akkor nem fogom mellőzni. Bár ahogy látom, ez részedről ugyanúgy megvan. Szerintem ne rágódj rajta nagyon, nem ti lesztek egymásnak a "nagy ő".

2020. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké. De ez szombaton volt és azóta se kép se hang. Én azért sokszor írtam rá, bár magát a kapcsolatot nem én kezdeményeztem. Most direkt nem írok. Kíváncsi leszek, mikor gondolja úgy, hogy írnia kéne. Ő a pasi.
2020. nov. 25. 16:52
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Miért van kőbe vésve, hogy a pasinak kell írni? XD Ha akarsz valamit tőle, akkor te is ráírhatsz. Ha játszod a nehezen adhatót, akkor gyorsan más után fog nézni.

Nem szégyen nőként ráírni. Viszont ha nagyon ignorál, akkor meg felesleges húznotok egymás idejét. 24/N

2020. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert eddig én kezdeményeztem úgy 80%-ban, miután elindította ezt a kapcsolatot. És neki is eszébe kéne jusson.... Hogy ő ír valamit. Az elején is tudott. Nekem is jól esne, ha ő magától gondolna erre
2020. nov. 25. 17:01
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül gáz.

Gondolhatta, hogy minden problémád a fáradtságodból fakad hisz írtad is hogy nem aludtál semmit.

2020. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!