Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudatára, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudatára, hogy a találkozó az bizony randi lesz és mi legyen a program?

Figyelt kérdés
Facebook csoportban ismertem meg a lányt. Karácsonykor elkezdtünk beszélgetni de utána már elég keveset mert egyetemen tanul és sok vizsgája van.Jókat beszélgettünk és megkérdeztem hogy lenne e kedve találkozni. Tudja hogy tetszik nekem legalábbis remélem levágta. Benne van a találkozóba amikor már lazább lesz a tanulás. Igazából ennyi. Illetve h most csak a séta fér bele a városba. Arra gondoltam kávézunk közben vagy valami meleget iszunk. Az jó nem?

2021. jan. 2. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az jó. Mivel tudja, hogy tetszik neked, ezért szerintem egyértelmű, hogy ez egy randi. Teljesen jó úton megy a dolog, nem kell ezt jobban egyértelműsíteni egyelőre.
2021. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha kettesben találkozik veled, azt nyugodtan veheted randinak. Ha mégsem alakul úgy, az ki fog derülni.


Felnőttek között nem szokás az ilyen előre egyeztetni, aztán 10 oldalas randi szerződést kötni róla. Hagyd, hogy alakuljon a maga útján a dolog, de tekintsd nyugodttan randinak, amíg az ellenkezőjére nincs valami jelzés

2021. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mibol tudhatja a leàny hogy bejön neked?
2021. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes :) csak ne akard a találkozótokat felcimkézni. Ha ő is szimpinek talál, akarni fogja majd a folytatást.
2021. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit utaltam rá mikor beszéltünk. Mármint céloztam a külsejére hogy nem egy bányarém de szerintem levágta mert ő meg azt mondta h én meg helyes vagyok :) De benne van a taliban tehát :)
2021. jan. 2. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

"Mármint céloztam a külsejére hogy nem egy bányarém"


Hmm... figyelj, ha ezt így mondtad, és ezek után a csaj találkozni akar veled, az 2 dolgot jelent:


1) tinik vagytok mindketten, és rossz helyre írtad ki a kérdésed

2) teljesen odáig van érted, mert erre a szövegre kb bármely más esetben pattintott volna egy felnőtt nő

2021. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj nem igy mondtam. Hulyen irtam itt. Nem tinik vagyunk. Csak annyit irtam neki hogy gyonyoru vagy. Ennyi.
2021. jan. 2. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így mondtad neki akkor rendben van. Ez így jó. Csak figyelj arra nehogy rosszat mondj, mert ahogy az előző írta más esetben simán lepettintanak hiába nem úgy gondoltad.
2021. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze azért nem bolondultam meg én se. Csak itt írtam így
2021. jan. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!