Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác, aki tetszik, sétálgattunk, beszélgettünk, sms-ezgettünk, de mostanában nem ír, nem válaszol az sms-ekre. Amikor hívom, nem veszi fel, vagy ki van kapcsova. Ez mit jelentsen nálatok fiúk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Összejöttünk valaki mással. Mi fiúk.
2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem igazán tudom, hogy mit jelent, de te kerested, akkor most hagyd. Még csak nem is jártok, nem kell rámászni.
2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jó jel..:S leakar rázni..ne csinálj magadból hülyét és hagyd mert ha keresed azzal csak még jobban jelzed felé,hogy mennyire idegesít,hogy nem reagál semmire..
2010. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Könnyen megeshet, hogy megunt, bár nem tudom mióta tartott az ismerkedés. Egyszerűen lehet, hogy csak feladta, mert nem voltál könnyen kapható.
2010. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem jött össze mással,tudom,de nem akarok nyomulni,úgyhogy inkább hagyom..vagy várok (de azt is mondta,azért nem ír,mert nincs pénz a telefonján)végül is,az is lehetséges...
2010. aug. 16. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
ne beszéld be magadnak h ezért nem hív..tudom h ez nyugtatóbb de ne..ha annyira felakar hívni akkor hívott volna.ennyi.
2010. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!