Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egyéjszakás randikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egyéjszakás randikra ti visztek valamilyen önvédelmi eszközt?

Figyelt kérdés
Eddig csak párkapcsolataim voltam, de egy ideje már nincs és őszintén kiváncsi vagyok, hogy milyen egy egyéjszakás kaland. Meg is beszéltem már a találkozót meg minden, de nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy mivan ha őrült a srác. Hogy védem meg magam? De annyian benne vannak egyéjszakásba és nem esik semmi bajuk. Túl parázom a dolgot? Vagy ti visztek magatokkal valamilyen önvédelmi eszközt? 20L

2021. febr. 8. 21:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

En vinnék.

En csak sajat lakásra hívok embereket, mert ismerem a járást, tudom mi hol van, jo a viszony a szomszédokkal stb. Máshoz nem mernek felmenni.

2021. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

21L


(Körömben mindenki magához hiv fel ilyeneket, csak akkor megy o, ha haver haverja az illető)

2021. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy M4-es karabélyt, van még nálam egy 9 mm-es és egy Denver 12-es. És még egy boxer gyűrűt kiegészítőként.
2021. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Mindig mindenhova viszem magammal a verekedéstudásom
2021. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk pont magamhoz nem hívnék senkit elsőre, csak hogy az előző kommentelőkkel ne értsek egyet.

Jobn, ha nem tudja, hol lakom, ha beteg állat lenne.

Egyébként én úgy oldanám meg, hogy nem egyből lakásra mennék, hanem találkoznánk előtte egy semleges helyen, beszélgetnénk, stb,aztán ha megvan a szimpátia, mehetünk.

Tuti, hogy nem mennék át úgy senkihez, hogy még csak nem is láttam.

Mondjuk amúgy sem keresek 1 éjszakást, de ez én vagyok. :D

2021. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy ilyen volt. Hotelbe mentünk.

Tényleg nagyon rizikós egyébként, mert ezek a tipikus olyan partnerek, akikről nem tudsz semmit. Ráadásul az ember nem is nagyon dicsekszik azzal az ismerősi körében, hogy ma XY-nál találkozok, nem vagyok vele kapcsolatban, de dugni fogunk. Jó, ha van olyan barátnő, aki tudja, hol vagyunk. Én a saját lakásba se merném hívni. Mondjuk én családi házban lakom, de ahogy hallom, lakásokban is csak illúzió sokszor a szomszéd, nem vesznek észre semmit.

Egyébként tényleg nem volt 100-as a srác, akivel volt az egyéjszakásom.

2021. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy sokkolót, egy Krokodil Dundee-féle vadásztőrt, egy '44-es Magnumot és egy-egy revolvert a 2 zoknimba rejtve.
2021. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

5-ös jókat ír, de a szimpátia nagyon csalóka lehet. A pszichopaták és sorozatgyilkosok sokszor nagyon megnyerő emberek, külsőre is.

Szóval szerintem az a tuti, ha nem saját lakás és nem is a srácé, hanem hotel vagy legalább búvóhely. A búvóhelyen sűrűn váltják egymást az emberek (nem voltam még, csak így gondolom), ezért szerintem elég biztonságos, a tulaj úgyis ránéz, ha valami gyanús. Ezen felül kell egy barát/nő, aki tudja, hol vagy és mikor és milyen célból!

2021. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

8:

Sajnos ennek az esélye komolynak induló kapcsolat esetén is fennáll, pont azért, mert ezek beteg elmék, akik a végsőkig elmennek a cél érdekében.

A mai világban semmire sincs garancia.

Attól meg, hogy valaki korrekten közli, hogy csak szexre van igénye, nem biztos, hogy bármi kattanása is van, pusztán nincs szüksége és energiája kapcsolatra. Manapság elég nagy divat lett ez, de nekem nem menne.

2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


Mi van akkor, ha tud róla valami barátnő?


Mitől nem volt 100-as a srác?

2021. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!