Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, netes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, netes ismerkedésnél (pl. társkereső) mennyi idő/levélváltás után mondtok igent a személyes találkozóra?

Figyelt kérdés
Szerettek még futni pár kört, hogy lássátok, hogy a férfi komolyan gondolja-e, vagy úgy vagytok vele, hogy úgyis a személyes szimpátia alapján dől el, hogy lesz-e valami vagy sem?

2021. febr. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét max 2.
2021. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez maximálisan a férfitól függ. Volt, akivel egy óra beszélgetés után már buszon voltam Budapestre, annyira egy húron pendültünk, de azért ezt nem mindenkivel tettem volna meg. Általában pár nap után azért szeretem, ha elhívnak, nem akarom nyújtani, mint a rétestésztát.
2021. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
valtozo. ha mondjuk 1-2 napig viszonlyag tobbet beszelunk es meggyozodok rola, h szimpi az illeto, akkor szerintem nincs ertelme huzni a talalkozast. ha zarkozottabbnak, nehezen kiismerhetobbnek tunik es kevesebbet beszelunk, akkor azert szeretek varni meg egy kicsit, amig meg nem gyozodom rola, h van ertelme talalkozni. tehat szituacio es szemelyfuggo.
2021. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hét max
2021. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap után simán, 1 hét után már kezd komolytalanná válni a szememben. (kivéve, ha szóbajön, hogy elfoglalt akkor a napokban)
2021. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az #5-höz, mostani párommal kb. azonnal lebeszéltünk egy talit, 1-2 nap után. :) A hosszú netes dumcsikat tinikorom vége óta nem komálom, nekem gyerekes, ha valaki azt tartja kapcsolatnak.
2021. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pepi028 ***** válasza:
100%

Egy két óra.. Minek húzni az időt!?

Egy személyes találkozó mindig jobb.

Mindek az idődet pazarolni?!

Nekem volt olyan akivel kB 2 hétig irogattam, nagyon jó fej volt de előben nagyon szörnyű volt..

Ez az én véleményem

2021. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!