Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy normális átlagos 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális átlagos 40 éves nő találhat hasonló éves normális átlagos elvált pasit, ha nem gazdag, van gyereke és 160cm/65 kg?

Figyelt kérdés

#kmkmp
2021. márc. 13. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Találhat.
2021. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Szexre biztos.

A 40 es férfiak már inkább fèltik a kis önállo életuket mintsem hogy megosszák bárkivel.

2021. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs olyan nagyon nagy elvárása, hogy csakis egy banktisztviselővel, üzletemberrel, coach-al, MLM-essel, gazdasági szakemberrel, ingatlanüzletelővel akar együtt lenni, akkor talán.
2021. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A húgom irodalomtanárát ismerjük, ő is normális, értelmes, átlagos 40-es elvált férfi. De nem kell egy nőnek sem, mert ronda. És nem, nincs baj a modorával, viselkedésével, stb.
2021. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

A kiírás így nem elég informatív. Ha ez a nő vonzó, kedves, rendben van magával és nem fél ismerkedni, találhat, ha nehezen is.

Ha a hölgy már megégette magát a házasságában, visszahúzódó, félénk vagy túl komoly, nehéz dolga lesz.

És akkor ugye ott van az is, hogy kölcsönös vonzalomra van szükség. Én szinte pont ilyen paraméterekkel rendelkezem, mint a kérdésben leírt hölgy. A társkeresőn kívül esélyem sincs, egyszerűen sehol nem találkozom szabad, korban hozzám illő férfiakkal. (Hobbi, gyerekes programok, kirándulás....soha, mindig családok, párok vagy korban nagyon eltérő férfiak). A társkeresőn érdeklődtek is sokan, de nagyon nem hozzám illő figurák. Így pár hónap után feladtam, most csak lebegek a semmiben. Nem érzem, hogy egekben lennének az igényeim, de van ami számomra fontos és amiből nem tudok engedni. Hozzám illő társat keresek, és eddig nem találtam.

Szóval nem könnyű. De ilyen alapon fiatalon sem volt az. Kitartást neked :-)

2021. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Simán, a 40-es elvált, gyerekes férfiakért sem állnak ám sorban a nők.
2021. márc. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Előző vagyok, én például ilyet kerestem, tudod hány ilyen írt rám a társkeresőn? Zéró. Nulla. Gyerektelen pasik akartak csak velem ismerkedni. Az a nagyon kevés, akinek gyereke volt és korban hozzám illet, annak vicces módon nem kellettem, pont az a nagyon kevés eset volt, ahol a randi végén kölcsönösen gondoltuk úgy, hogy nem, vagy olyan is volt, hogy én adtam volna esélyt, ő meg nem. A gyerektelenek akartak második randit meg még egy esélyt, nem a gyerekesek. Furcsa.
2021. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!