Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A néhány alkalomnyi ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A néhány alkalomnyi ismerkedés, beszélgetés után mi jön? Csók, szex kezdeményezés, “legyél a barátnőm” vagy mi?

Figyelt kérdés
Nagyon bénán randizom, soha nem jutottam tovább 5 randinál, de ezzel a lánnyal már 8 randink volt. Kedves, szimpatikus és egyebek ez a lány, de nem tudom ilyenkor mi jön, hogy csókoljam meg? Már volt nálam fent, mert így egyszerűbb volt, holnap este is jön, itthon nincsen rajtunk maszk, szóval meg tudnám csókolni, csak nem tudom hogyan. Vagy várjam meg amíg ő kezdeményez? Esetleg utaljak a szexre?

2021. márc. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom hány éves vagy, de bármely korban kicsit naiv a kérdés.

Persze, nyugodtan csókold meg!Legegyszerűbb amikor megérkezik így fogadod. Nem kell rögtön leteperni, de egy csók kezdetnek nagyon időszerű lenne.Ha visszacsókol lassabb léptekben /a kérdésed alapján javasolva/ haladhatsz. Átöleled beszélgetés közben, magadhoz húzod, ezzel már közelebb kerülsz ahhoz,hogy csókolózzatok, megsimítsd és jöhet a többi a viszonzásból levonva a haladás irányát/gyorsaságát.

2021. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit lassan haladtok, de ez sem probléma, nekem volt hogy már az első randi végén csókkal köszöntünk el egymástól 🤷‍♂️ ki hogy szereti.
2021. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
#2 lassan haladnak? Mégse ismerik egymást, de a töcskölésnek már meg kellett volna történnie?
2021. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sem mondtam, hogy töcskölni kellene 🤷‍♂️ #2
2021. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt sohase mondd vagy ne kérdezd, hogy leszel-e a barátnőm, az ki szokott magától alakulni. Azt kérdezd, hogy jövő héten mikor érnél rá, elmenjünk-e moziba vagy kirándulni valahova, vagy mi érdekelne,hova menjünk. Jó pár találkozásig, amíg nem ismered meg, mert ugye neked sem mindegy, hogy kivel jársz, el tudod-e képzelni hosszabb távon magad mellett, tehát egy jó ideig ne vidd "szobára".
2021. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!