Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok cigány származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok cigány származású emberrel?

Figyelt kérdés
Ha rendes, kultúrált ember, csak látszik rajta a származása.

2021. márc. 30. 17:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%
igen. Nem ez az egy dolog határozza meg. Ha jó családból származik, művelt, intelligens (ez nálam minden randipartnernél elvárás), akkor nincs akadálya csak a származása miatt
2021. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Ha rendes, kultúrált"


Azért az nem elég, ki is kell nézni valahogy. Sokféle cigány van színárnyalatot és arcformát tekintve, minden típus azért nekem se jön szóba, ha Nobel-díjas se. Végigfuttattam a gondolataimat, volt három különleges valaki (egy élet alatt összesen), akire azt mondtam volna, hogy hú, ő tetszik nekem kívül is, belül is, úgymond nem utasítottam volna vissza.

2021. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
26%
22. Most meg már 40+ vagy örülsz ha valaki rád néz . :D
2021. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nem ez az elsődleges szempont, de kimondottan izgalmasnak is találnám.
2021. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

23 : Előbb ezer cigánnyal, mint magadfajtával.

43 éves vagyok, volt pár párom eddig, mégis életem egyik legnagyobb szerelme egy cigány srác volt, pár éve. Soha, de soha egyetlen veszekedés nem volt köztünk, tenyerén hordozott.

De tényleg hozzá kell tennem, hogy tanult volt, normális háttérrel, nem putris, és maga is szégyellte egy-két rokonát, társát.

Még most is visszafordulnék hozzá, ha nem költözött volna messzire. Gyönyörű szép, barna szemei voltak :)

2021. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
25. Fél vér vagyok, úgy hogy ezt be nézted ! :_D
2021. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz akármilyen vér, nem kellesz csak a magadfajtának ilyen stílussal :)
2021. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2021. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!