Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akivel rögtön egy hullámhosszon voltunk, többször randiztunk már, csók is volt már.

A mai találkozónkon szóba jött a cigányság kérdése, és olyasmiket mondott, hogy támogatja a szegregációt, meg a cigányokban genetikailag kódolva van a bűnözés, stb.

Annyira meglepődtem, hogy meg sem tudtam szólalni, aztán gyorsan témát váltott.

Ezek után nem voltam valami beszédes, inkább hazaszerettem volna jönni.


Tudniillik én cigány vagyok, de ezt nem szoktam mondani, amíg valaki rá nem kérdez, vagy nem jön szóba olyan téma, kivételesen most. Nem tudtam mit mondhatnék, nagyon csalódott vagyok.


Amióta hazaértem nem beszéltem vele. Mit kellene mondanom? Egyértelmű szerintem, hogy ebből nem lehet semmi a jövőben.

Hogy lehetséges az, hogy nem vettem észre rajta, hogy fajgyűlölő?



2021. máj. 15. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, majd te változtatod meg a gondolkodását.

Mondd el neki, hogy te is ilyen származású vagy.

2021. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

"Egyértelmű szerintem, hogy ebből nem lehet semmi a jövőben."


Akkor csak fel kell szívódni, ahogy szoktatok. Biztos van már benne tapasztalatod.

2021. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez így rendben van. Annyit mondanék neki, hogy nem szeretném folytatni a kapcsolatot. Nem tetszett a fasiszta hozzáállása. Nem kell ezt túlragozni.
2021. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a kapcsolatot. Barátnőm apja is rasszista. Nem tudja, hogy van bennem roma vér (apám részéről), igaz nem látszik rajtam, de amikor elkezdi mondani a dolgait akkor inkább oda se figyelek. Ha a barátnőm is az lenne össze se jöttem volna vele... Szerencsére nem az pedig tudja a helyzetet.
2021. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kolléganőm tuti félig cigány, látszik rajta nagyon, és ő szokta "szidni" a cigányokat:D persze nem a normálisakat, hanem azt a legalja fajtát, akik kötekednek, lopnak, gyilkolnak stb. Valószínűleg a srác is rájuk gondolt, mert sajnos a legtöbb ilyen, de nekem is van rengeteg normális cigány ismerősöm, szóval ha gondolod beszéld meg vele, lehet hogy sikerül.. de te tudod.
2021. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez....Én azért megmondanám neki, megnézném a reakcióját, de mindenképp otthagynám.
2021. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
rendben van ahogy viselkedsz. Kukázni is kell majd.
2021. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, nem olvastam végig, de nem látta rajtad? Gondolom a hajad szőke, a szemed kék .....ja, nem...)
2021. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig csak rossz tapasztalata volt romakkal, de ha teged megszeret es majd megtudja hogy te is az vagy be fogja latni hogy nincs igaza es de hulye volt
2021. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
akiknek rossz tapasztalat volt cigányokkal azok valami putris vagy gettos környéken élhetnek.. Azért egy normálisabb város részen nem ugyan az a buta cigány él mint egy gettosabb helyen.
2021. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!