Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedéskor mennyi idő után cseréltek képet? (Normál képet)

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn ismerkedsz (nem hiszem), vagy csak simán netes ismerkedés valamilyen egyéb oldalon keresztül? Ha kifejezetten ismerkedés szándékkal váltotok levelet nem kell sokáig várni, a külső mindig fontos. De azért 2-3 levélváltás mehet úgy,hogy nem küldesz még fotót. Leírjátok egymásnak a külsőtöket, kiderül mennyire vagytok azonos hullámhosszon/értelmi szinten, és mehet a képcsere.
2021. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Minél később. A beszélgetésnek úgyis akkor lesz vége :)


Bár nem mindig, mert volt olyan is akivel utána is sokat beszéltünk, csak tisztázva volt, hogy ebből nem lehet semmi, mert túl ronda vagyok :)

2021. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
eleve nem ismerkedek olyannal, akirol nem latok kepet. mi ertelme? de ha mar igy alakul egy veletlen folytan, jobb minel elobb tulesni ezen, senkinek sem erdeke hetekig flortolgetni egy olyannal, aki esetleg abszolut nem is jon be neki.
2021. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltam fenn társkeresőn, eleve volt fenn látható képem, és csak olyannal ismerkedtem, akinek szintén volt.
2021. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak és kizárólag úgy kezdenék ismerkedést, hogy látok a pasiról képet.
2021. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de a kérdés arra irányult, hogyha olyan oldalról hozott össze a sors, hogy alapból nincs kép, hogy akkor mikor van az eslő képcsere. Az erre vonatkozó válaszokat köszönöm.
2021. máj. 20. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Én pont azért kérdeztem rá,hogy társkeresőn történik-e az ismerkedés mert ott evidens,hogy legyen fenn kép. Nem ismerkedek társkeresőn, de ha ezt tenném biztos,hogy csak fényképes profilokra reagálnék.

Ha viszont egyéb oldalon ismerkednek -bárhol lehet a neten, akár itt is-, fénykép nélkül is kezdődhet az ismerkedés.

2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan oldalon ismerkedünk ahol nincs kép akkor kB az első 2-3 levél váltás után

Az úgyis eldönt sok mindent

29/N

2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor itt ismerkedtünk, pár levélváltás és láttunk képet egymásról.
2021. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!