Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, hogyan tudhatom meg kölcsönös ez az érzés?

Figyelt kérdés
2007. dec. 23. 11:11
 1/3 anonim válasza:
77%
Ez a korodtól is függ, ha fiatal vagy még (mondjuk 13-14éves) akkor figyelheted azt is, hogy kötözködik e veled, ha igen akkor nyert ügyed van. De bíztató lehet, ha mikor beszélgettek keresi az érintésedet mondjuk megsimítja a karod. Jó az is ha kersesi a tekinteted. ha végképp nem tudod h mi van, küldd oda a barátnőd, h óvatosan tapogatózzon :-)
2008. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Hmm nem olyan könnyű, én csak az előttem szólóhoz csatlakoznék, ha keresi az érintésed azt könnyű észrevenni, adj neki valamit és ha véletlennek tettetve hozzádér akkor az valami, ha megszólításodkor hátulról a vállad simítja, vagy ha egyszerűen csak kedvesen néz a szemedbe, akkor te is próbálj vele többet érintkezni. És lehet összeszedi magát és rögtön leszólít.
2008. jan. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Szintúgy csak ezt tudom javasolni!
2009. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!