Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azt miből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azt miből lehet észrevenni könnyen hogy már "letámadhatom" a lányt?

Figyelt kérdés
Egy ideje találkozgatok egy lánnyal akivel még nem volt meg az első csók de én már nagyon szeretném,csak nem tudom hogy szeretné e ő is,megkérdezni meg sztem fura lenne...ezt a lányok szokták jelezni vagy éreztetni a fiúval hogy már készen áll rá?Azt meg hogy hol "támadjam" le a csókkal az mind1 helyileg nem?Mielőtt vki megkérdezné a szájára gondoltam de hogy pl az utcán kint vagy nálunk,náluk?Mert én gondoltam a mozira is ha pl megint mennénk és akkor.
2010. aug. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vicsorog, borzolja a szőrét, esetleg morog, akkor az a támadás jele! Viszont, ha a hátára fekszil, a hasát a torkám mutatja, esetleg a farkát a lábaközé húzza, az a megadás jele. Persze csak ha kutyából vagytok!
2010. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt a helyzet hozza magával.

Nálam egy búcsúzkodásnál "ment át" a puszi csókba.

2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

17:49

Komoly választ várok mivel fontos és több vagyok 15-16 évesnél ha azt hiszed és azért bunkózol!

2010. aug. 25. 17:52
 4/8 anonim válasza:
100%

Ó de kis aranyos vagy

na figyelj a mozi nagyon jó ötlet csak nehogy valami öldöklős filmre vidd

olyat válasszatok ami kicsit romantikusabb és mindkettőtöknek tetszik mert fontos hogy együtt élvezzétek azt amit csináltok

Vidd el a Nagyfiúk-ra az nagyon jó film vicces de van benne romantikus rész is. Jót tudtok legalább nevetni rajta jól érzitek magatokat és meg is csókolhatod. Annyi hogy van benne mondjuk az első romantikus rész akkor odateszed a kezed a kezére a következő romantikusnál meg a szemébe nézel és jöhet a csóók. Hidd el elfog olvadni tőle a lány! Sok szerencsét! És sokáig legyetek aztán együtt!

2010. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 perce az első válaszolón nevetek XD

Amyúgy én lány vagyok, és nekem mindig úgy volt (majdnem) hogy a srác szemébe néztem és akkor valahogy megérezte...mindig hagytam hogy ő smároljon le =)

Szerintem ha a szemedbe néz akkor te is tedd meg, nem nehéz :D:D

2010. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szemedbe néz, a pupillái kitágulnak, kicsit csillog a szeme, mosolyog, a felsőteste feléd fordul, mindig figyel téged, akkor biztos szeretné.


A mozi jó ötlet, de én nem film alatt csókolnám meg, mert az macerás lehet. Inkább a film közbrn csak fogd meg a kezét, simogasd gyengén a kézfejet és mikor hazakíséred és köszöntök el, megcsókolod.


Megkérdezhetem mennyi idős vagy? Annyira nagy szerencséje van a lánynak veled (manapság a fiúk még azt se bírják kivárni, ha 1 hetet kell várni a sexel -.-)!


17/L

2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagy szerencséje van veled a csajnak...nekem is ilyen pasi kellene...ehelyett kiket kapok...:S:S

17/L

2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:46

00:09

Sajnos ilyen ez a mai világ...amúgy 19 vagyok(20 leszek)a lány 18

2010. aug. 26. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!