Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzanak a lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak a lelkileg megtört férfiak?

Figyelt kérdés
Eddig 2 komolynak mondható barátom volt de színte az összes férfi akivel randiztam valami kissebb/nagyobb trauma érte így a fiatalabb korába volt fájdalmas szakítás,árvaházba nevelkedett, szülei kiskorában elhagytak stb a két komoly kapcsolatomban is az első barátomat mikor megismertem épp az anyukáját gyászolta, a másik barátom pedig egy csúnya szakítason ment éppen keresztül, szóvál a lényeg hogy valamiért az ilyen férfiak jobban megfognak vagy csak éppen én akarok lenni a segítség vagy nem is tudom pontosan. Most is éppen egy olyan férfivel ismerkedek akinek több öngyilkossági kísérlete volt régebben és ez miatt azt mondta nem áll készen egy kapcsolatra és most én megjobban azt akarom hogy akarjon engem és próbáljuk meg. Valaki esetleg jár még ilyen cipőbe, esetleg ti rá jöttetek magatokon mi ennek az oka vagy nem torodtok vele? Vagy csak en vagyok ennyire fura?

2021. jún. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked van valami "sérülésed"? Csak mert magabiztos nő biztos nem keres direktbe ilyen pasikat.
2021. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz lenni a megmentő mert ettől várod h értékes legyél. Nem újkeletű a dolog, sok nő keres pasit h majd megváltozik mellette, aztán ugyanolyan bajkeverő, csajozó, alkoholista bántalmazók maradnak és csak a csaj megy tönkre mellettük.
2021. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Megmentő (helper) szindróma
2021. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függhet, hogy hogy viselkedtek ezek a férfiak.

Vannak, akik erősek, és láthatod rajtuk, ahogy felülemelkednek a nehézségeiken, ami tudat alatt tiszteletet ébreszt benned (sőt, azok az emberek akiknek nehezebb életük volt, általában érzelmileg intelligensebbek is, ami egy pluszt jelent egy átlag férfihoz kepest)


Vagy pedig megrekedtek a saját gondjaikban, ami miatt benned keresnek valami pszichológust/gyógyírt a bajaikra, amivel felébresztik benned a gondoskodási vágyat.


De persze több dolog is lehet mögötte, amiről kizárólag te tudhatsz. Pl lehet, hogy van valami kisebbségi komplexusod, ami miatt nem találod a helyed egy olyan férfi mellett, akinek teljesen rendben van az élete, vagy ahogy írták, megmentő komplexusod van.

2021. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Te vagyok férfi vérzióban. Valamiért mindig belefutok ilyenbe, amúgy nem zavart sosem.
2021. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!