Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből jöhetek arra rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetek arra rá, hogy van nála esélyem?

Figyelt kérdés
2 hónapja a sulival voltunk kirándulni. Volt ott egy helyes pasi, aki már régóta bejött nekem. 1 este váratlanul megcsókolt, miközben beszélgettünk. Addig nem is gondoltam, hogy lehet esélyem nála. Aztán hírtelen már ott tartottunk, hogy le akar feküdni velem. Én viszont ettől megijedtem, mert még nem volt barátom (már 18 elmúltam). Ezt meg is montam neki, hogy nekem ez nem fog menni. Rendes volt megértett engem. De azóta már rengetegszer gondoltam arra, hogy mi lett volna ha... Barátok vagyunk azóta, de jó lenne tudnom, hogy van-e esélyem nála. De ezt csak úgy nem kérdezhetem meg tőle. Mit javasoltok, mit tegyek?
2007. dec. 25. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi azt nem említetted,hogy jártatok e elötte.Vagy csak én nem értettem.Bocsi ha így van.Tök hirtelen megcsókol,majd szeretkezni is akar veled???Minden eddigi előjel(pl.:szemezés,bókok stb.)nélkül?Most őszintén:nem gyanús ez neked?-és ezek után mégis csak barátok vagytok???
2007. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz...Elég furcsa,hogy csak lazán megcsókol.Gondold végig okosan az egészet,ha utána is úgy érzed,hogy te akkor is szeretnél valamit a fiútól,akkor Hajrá!De ne azért,hogy minél előbb elveszítsd a szüzességed,mert az nagy butaság...
2007. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem cinkes lenne a srác.. előfordulhat hogy megtudta hogy régóta tetszik neked, és ki akart használni gyorsan.Aztán meg rájött hogy rendes csaj vagy és nincs képe újra rádmászni. Lehet csak élénk a fantáziám, de kicsit zavaros amit írtál és én valami furát érzek a dolog mögött.
2008. jan. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell az ilyen srácokat elítélni, mert brkit elpahat a pillanat, és a csaj úgyanúgy élvezheti. de szerintem ő csak kalandra gondolt. de rendesnek tűnik, mivel megmondtad, hogy nem, és ő tudomásul vette.
2008. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!