Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan emberrel, aki kevésbé az esetetek külsőre, belsőre viszont nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Udvarolni kezdett egy nagyon rendes, kedves férfi, látszik, hogy komolyan érdeklem és nem csak átverni akar, vagy lefeküdni velem. Annyi, hogy nem nagyon van haja. Eddig a kopaszságot kizáró oknak gondoltam, mert egyáltalán nem tetszik, viszont ő belül olyan, amire vágyom. Ti mit tennétek?

2021. jún. 26. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Nem baj ha csúnya, de tetsszen.

2021. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
Lesz majd más.
2021. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Ha a belsője miatt se szépült meg a külsője a szemedben, akkor mindegy.
2021. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2021. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan párom, hogy a fejét fogta az összes ismerősöm, hogy "mi a f.sz!? ". Viszont annyira passzoltunk, megvolt a kémiánk, hogy számomra a legvonzóbb férfi volt a világon akkor.

Szerintem, ha neked ilyen dilemmád van és kételkedsz a külső miatt, hogy tényleg kell e ez neked, akkor nem fog menni.

2021. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%

Ilyen helyzetben vagyok...

segítség...

2021. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Adj egy esélyt az egésznek ha nem jön össze akkor se kell feladni menni kell tovább.
2021. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben. Ráadásul amikor elkezdett udvarolni az a férfi, aki kevésbé volt esetem, megtalált egy korábbi pasi is, aki kb. évente előkerült, hátha be tud fűzni (én persze fülig belé voltam esve, külsőleg-belsőleg az esetem volt, csak hát egy gond volt: párkapcsolatot nem akart, csak végre valahára ágyba vinni, aztán mikor nem sikerült, akkor lekopott egy időre...)


Szerencsére jól tettem, hogy ellenálltam a "nagyonbejövős" faszinak, és nem pattintottam le a "külsőlegkevésbébejövős" srácot, mert utóbbi mostanra már a vőlegényem :)


Esetemben az, hogy kevésbé jött be külsőleg a párom, nem azt jelentette, hogy rosszul nézett ki szerintem, csak olyan külső jegyei voltak, amik korábban egyáltalán nem vonzottak (alacsony, hangja nem túl mély, stb.)

Előtte pont az ellentéte jött be, irtó magas, mély hangú faszik. Szerintem ezekből kinő az ember, hogy ezeket az idálokat keresi a másikban...

Viszont eleinte nálam se volt az a nagy tűz, meg nagy kémia (szerelem első látásra, vagy mi :D), de 1-2 hónap múlva meg már megőrültem érte... szerencsére ez azóta sem változott.


Ezt neked kell érezned egyébként! Ha jól érzed magad vele, akkor mindenképp megér egy esélyt, viszont minimális vonzalom kell, különben a szex nem lesz tökéletes később sem szerintem.

2021. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egy baj van vele, hogy kopaszodik? Vicc, ha csak ez tart visza.

N

2021. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha velem ez lenne a helyzet, mint most veled, kérdező, én biztos, hogy nem jönnék vele össze, viszont nekem sose volt létfontosságú, hogy legyen kapcsolatom. (Kopaszodás nálam is kizáró ok.)
2021. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!