Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utasitsunk vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasitsunk vissza egy fiut tapintatosan?

Figyelt kérdés

Szoval bnom megemlitt egy ismerősének, igy O ram irt, beszélgettünk 2-3 napot es randira hívott.

En nem ismertem, semmit nem tudtam róla szóval ugy voltam hogy oke ismerkedjünk, mert bnom nagyon bírja ezt a fiut. Kiderult hogy van közöttünk jopar ev (9 igazabol), ami nekem abszolút negatívum, raadasul annyira nem is tetszik (ez igy utólag derült ki hogy joval idosebb). Viszont nagyon jofej, es ha 5-6 evvel idősebb lennek biztos szivesen talalkoznek vele, de igy kicsit erosnek gondolom. Ebben kerem a segitsegeteket. Tenyleg jofej, nem akarok bunko lenni vele meg semmi, es őszintén szívem szerint megmondanam hogy szerintem idos hozzám, de egyszer se kerult szoba. Ráadásul abban sem vagyok biztos hogy komoly kapcsolatot akarnek most, marmint ennyire komolyat. Felek hogy ha osszejonnenk es komolyra fordulna, par even belul mar családot akarna (21 vagyok O 30) en meg nem állok készen ilyen dolgokra.



2021. jún. 28. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
"Nagyon jófej, rendes srác vagy, de én még nem állok készen egy kapcsolatra, és téged sem szeretnélek ezzel leláncolni"
2021. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Senkivel nem kell talalkozni es ismerkedni, ha nem akarsz, és magyarázkodnod sem kell és rosszul érezni magadat sem Nem a bíróságon vagy. Mondd meg, hogy nem látsz ebben jövőt és nem akarod folytatni
2021. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
#2-vel értek egyet. Mondd meg neki, hogy te nem látsz benne potenciális partnerjelöltet, csak egy kedves ismerőst. Ha nagyon akadékoskodik, akkor mondhatod azt is, hogy számodra a korkülönbség is túl nagy köztetek. Ezen meg úgy sem lehet változtatni, muszáj elfogadnia. Azt ne mondd, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra, mert ez egy az félig meddig sumákolás, másrészt meg lehet akkor reménykedik, hogy lehet még próbálkozni. Olyat kell neki mondani, amitől nyilvánvaló lesz, hogy soha nem lesz köztetek semmi.
2021. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, de nem akarok most kapcsolatot. Jól elvagyok egyedül.


Ha kérdezget


Őszintén szólva nekem túl sok ez a korkülönbség. Rendes vagy, de inkább maradnék a korombelieknél.

2021. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy 30 éves férfi le fogja vágni mi a helyzet, nem kell túl sokat magyarázni. Én pl. ha nem tudom összehozni a dolgot 1-2 héten belül, akkor bármit is írhatsz, offos leszel. 31f
2021. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem szeretem ezt a hazudozást, miszerint nem állnál készen kapcsolatra. Ez a tipikus álszent lekoptatóduma.

Írd meg neki, hogy jó embernek tartod, de a korkülönbség miatt nem tudsz vele kapcsolatot elképzelni.

Ne félj, nem fog ezen megsértődni.

2021. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos kicsit tartok hogy az említett baratnovel is lenne valami sértődés, bar neki mar mondtam es mondta hogy ha nem jon össze is nyilván a barátnője maradok ezen ne aggódjak. Megis kicsit tartok hogy ez az ember ra fog haragudni. De ezt megirom majd neki szerintem hogy errol igazan nem tehet a barátnőm, O csak azt tudja hogy most szingli vagyok.


6os.

Persze álszent, de en tenyleg igy erzek. Ha 2 ev mulva előállna azzal hogy na akkor gyerekkel mi a helyzet (mert O mar benne lenne abba a korba) akkor 2 ev mulva el is hagyna. Az ezelotti toxikus kapcsolatom után meg lehet hogy tényleg kellene még ido. Megjegyzem a barátnőm csak annyit mondott ennek az embernek hogy amugy szingli vagyok es eddig csak komoly kapcsolataim voltak, szóval az sincs hogy konkretan par keresesben lennék.


De köszönöm a válaszokat szeretnék vele őszinte lenni. Csak igy ennyi beszélgetés utan nwm tudom hogy csináljam, foleg hogy már el is hívott..

2021. jún. 28. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Mégis mi az álszentség abban, hogy egy 21 éves lány nem akar még családra gondolni?
2021. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!