Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális ha ilyen tempóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha ilyen tempóban haladunk?

Figyelt kérdés

Kb két hete ismertem meg egy férfit . Minden nap beszélünk azóta facebookon, elég sokat es tenyleg erdeklodik.

Eddig ketszer találkoztunk.

Elsőn nem volt erintes sem csak fagyiztunk, beszélgettünk stb. Mondta hogy jól érezte magát es megbeszéltük a következő randit

Azon mar volt hogy a vége felé megfogta a kezem, néha megolelt egyik karjaval.

Ez így normális hogy csók még nem volt ? Mikor köszönünk egymásnak akkor szokott arcra puszi lenni de az mar első találkozáskor is volt


25/L



2021. jún. 28. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem kell rohanni sehova. :)
2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Csak nem szűz a horoszkópja?😂
2021. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne normális...? Örülj neki, hogy nem rohan le rögtön.
2021. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En a harmadik randin csokoltam meg a parom, 4 het mulva lesz az eskuvonk.
2021. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én meg egy szerdai napon ismertem meg a páromat, szombaton összecuccoltunk, és azóta (22 éve) imádjuk egymást rendületlenül. Szóval nincs recept, a haladás tempójára.
2021. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyén függő.

Nekem bőven jó ez a tempó, mert szorongásos vagyok, idő kell mindenhez.

Más meg úgy van vele, ha nincs első randin csók, akkor nincs jövőjük.

2021. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!