Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik azok a kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik azok a kezdeményezések, tettek, stb. amit "elvártok" egy lánytól, ha már megvolt pár randi és eddig ti bókoltatok, kezdeményeztetek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy ha nem keresitek a lányt pár randi után (mikor már megvolt a csók) akkor mire vártok, mi az ami jólesik de még nem tűnik tolakodásnak a lány részéről? Milyen apró jelekkel tudnám éreztetni a fiúval, hogy ő is bejön de csak sejtetve, hogy ne higyje azt, hogy teljesen beléestem?
2010. aug. 26. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj még semmit.
2010. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én. Most komolyan, segiteni szeretnék, ezért mondom, hogy várj, mert az utalgatások nagyon nem jók. Ha olyan fajta, aki szereti kézben tartani a dolgokat, akkor ezzel felhúzhatod, talán elidegenitheted. Ha van benne hajlam, akkor kihasznál, ha látja, hogy odavagy érte. Vagy pedig csak egyszerűen elmegy a kedve. Hagyd, hogy meghóditson, játssz vele együtt, ne próbáld meg sürgetni a dogokat.
2010. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
utálom amikor a csaj nem csinál SEMMIT. olyankor ugy tűnik, hogy egy nagy NULLA
2010. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot, de hogy derítsem ki, hogy ő milyen típus? Még nem találkoztunk annyiszor (4-szer) hogy ennyire kiismerjem..és mivel nem is ír rám azóta msn-en, tegnap ráírtam és megkérdeztem, miért van ez, azt mondta, hogy most átadná egy kicsit a kezdeményező szerepet..akkor ilyenkor jó, hogyha meghívom valahova?

Vagy ez nem túl sok, hogyha mindig én írok rá ezentúl?

2010. aug. 26. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán azt szeretné érezni, hogy te is szívesen vagy vele, nem csak úgy elmész vele, mert nincs jobb dolgod.

Ha tényleg jó vele, akkor mondhatsz neki olyanokat, mikor együtt vagytok, hogy "tök jó veled (az éppen aktuális közös programot csinálni)4"

Elejthetsz olyan megjegyzéseket, helyeket, programokat, ahová te szívesen mennél vele együtt. De nyilván csináld úgy, hogy nem te hívod el, hanem neki jusson eszébe elhívni téged!

Az meg hogy ráírj-e, vagy sem: ha szeretnél vele beszélni, akkor írj rá, ha azt szeretnéd, hogy ő írjon neked, akkor várj rá.

2010. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszból kérdezem, de ő ilyen félénkebb, esetleg kicsit lányosabb tipus?
2010. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, vagy mittomén csak jelezd felé hogy érdekled őt.

Én nem nagyon szerveznék randikat ha azt látnám hogy nem érdeklem a csajt, nem keres soha.

2010. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de van tanácsom:)

Szerintem jó lenne egy-egy elejtett sms, esetleg hívd fel pár percre beszélni. Ha közeledik hozzád akkor ne utasítsd vissza, legyél vele kedves és akkor jó lesz minden. Meg ha jól érzed magadat vele és szeretsz vele lenni azt amúgy is észre veszi. Ja és próbálj meg ne görcsölni ezen:) Ne az látszódjon rajtad, hogy minden egyes kis pozitív jelet 3szor is meggondolsz:)

Szóval csak természetesen, és az a lényeg, hogy legyél önmagad. Ha komolyan gondolja veled, akkor oké lesz minden.

19/l

2010. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem adtál neki jeleket hogy akarsz vele lenni! Ő meg makacskodik és szeretné látni hogy te is akarod őt, ha nem csinálsz semmit, akkor sajnos bukni fogod. Szóval szerintem 4 randi után már lehetne neked is egy kis kezdeményezőkészséged, főleg ha felvettétek egymást msn-en.

Ha jók voltak a randik, akkor nincs miért taktikázni már tovább. Add a tudtára hogy te is akarsz találkozni és kész!

2010. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, igazatok volt, tényleg ez volt a gond:)

de kézbe vettem a dolgokat, már szerveztünk is programot, úgyhogy jó úton halad a dolog:)))


amúgy, a kérdésre válaszolva, egyáltalán nem tűnt lányosabbnak a fiú, sőt, inkább olyan macsó, extrém sportol is, szóval...:D

2010. aug. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!