Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek segítene a továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segítene a továbblépésben vagy hátráltatna a feldolgozásban?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Pár hete lett vége a 3,5 fél éves kapcsolatomnak. Részemről nagyon nagy szerelem volt és hatalmas csalódás lett a vége. Elfogadtam a helyzetet, a nehezén szerintem túl vagyok, de még azért eszembe jut a volt barátnőm, elfog a szomorúság ha rá gondolok.


Egy közös baráton keresztül megismertem egy eszméletlen jó fej, csinos, aranyos lányt. Ha nem lennék "gödörben" már randira hívtam volna. A kérdés az, hogy ilyen esetben szerintetek randizzak vele vagy várjam meg míg teljesen talpra állok? Nem szeretnék senki áltatni, szívatni. Korrekt lenne a részemről így nyitni felé?



2021. júl. 12. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha szimpatikus a lány, nincs mire várni. Találkozz vele és meglátod. Nem kell egyből a közepébe ugrani. Ismerkedjetek, beszélgessetek, csináljatok néhány programot. Ha nem érzed jól magad vele, és/vagy így is hiányozna az exed, akkor zárd le az elején.
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Par het utan egeszen biztos, hogy nem dolgoztad fel a regi kapcsolatod. Addig pedig kar egy uj kapcsolatot ezzel terhelni.
2021. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően azt gondolom, hogy amíg nincs túl az exén az ember, nem kéne társat keresnie. Szóval hanyagolni kéne a társkeresőket, meg egyéb tudatos ismerkedést.

Viszont! Azt is gondolom, hogy ha az ember megismerkedik valakivel, aki hű meg ha, főleg ha az a típus, aki nagyon ritkán talál hozzávaló embert (Én 27 évesen mindössze két olyan emberrel találkoztam, aki úgy igazán hű meg ha volt, és valóban passzoltunk (volna)...), akkor nem kéne elszalasztani a lehetőséget. Szóval szerintem, ha úgy érzed, hogy ez a lány nagyon hűha, nagyon szeretnél vele közelebbi viszonyt, és nem csak pótléknak használnád, nem az exedet keresnéd benne, szerintem hívd el találkozni. De haladj lassan, és figyeld magadat, és közben dolgozd fel a csalódást. Meg legyél őszinte.

2021. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
minimum 2-3 hónap pihi.
2021. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várnod kellene. Fel fognak törni az emlékek az exeddel, megy majd az összehasonlítgatás stb
2021. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Randizz.
2021. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!