Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg szoktátok nézni ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok nézni ismerkedéskor az illető instagramját? Mi az ami visszataszító tud lenni?

Figyelt kérdés
Pl. előnyös ha egy férfi gyakran posztol magáról, fotózza magát?
2021. aug. 26. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam nézni. Ha úton útfélen nőkkel pózol vagy fenn vannak esetleg az exével készült képei (akár csak a megjelöltek között), akkor kuka.
2021. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy halat fog vagy minden második képen az autójával, valami motorral pózol.

Ha egyfolytában a testét mutogatja. Az ágyban fekszik és a hasáról csinál képet vagy a tükörben fényképezi a "kockahasát" (ami nem is kocka általában). Ezeket társkeresési appokon is balra húzom, mert komolytalannak tűnnek. Szerintem az egyetlen ízléses módja a "kockahas flexelésnek", ha nyáron a strandon csinál magáról egy egészalakos képet. Esetleg egy edzőteremben még...

2021. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megpróbálnék neten utánanézni.

Ami engem taszítana instán vagy mondjuk facebookon:

- botrányos helyesírás

- ha valaki folyamatosan szelfizik, nincs nap, amikor ne rakna ki magáról valami képet / nem tud úgy végigmenni egy kiránduláson sem, hogy ne fotózza magát instára... ez nekem nagyon felszínes és egós benyomást kelt

- ha az a benyomásom, hogy nem passzolunk hobbik és életvitel területén - pl. ilyen az, ha vkinek szinte csak bulifotói vannak fent, minden 2. képén van vmi alkohol, plasztik emberekkel, insta cicákkal pózol

- nagyon sok képén pózol más nőkkel, és nincs rá "érthető" magyarázat (pl. mondjuk színész, és ha dolgozik egy adott projekten, lő egy képet a kolleginával, és leírja, hogy "ekkortól meg ekkortól lehet a kisfilmet megnézni / színházban ekkor meg ekkor van az előadás", vagy ha a családtagjai

- tudom, hogy férfiaknál ez kevésbé jellemző, de a "minden képem szponzorreklám" jellegű feedek baromi taszítóak, főleg ha úgy vezeti fel a posztot, hogy komolyabb hangvételű lesz, vagy a gyerekét, haverjait, családját reklámozásra használja fel; vagy látszik, hogy ki se bontotta a repicuccot

- ha nekem nagyon antipatikus celebekkel pózol

- ha uszító, homofób, rasszista tartalmakat rak fel és oszt meg

- ha focib..i (nekem volt osztály- és évfolyamtársaim voltak azok, akik nem tudtak fociról való beszélgetés nélkül végigvinni egy napot, és egymással kakaskodtak facebookon, hogy ki a hülye, amiért az XY focicsapatnak drukkol meg melyik sporit kellene szívlapáttal agyoncsapni)

2021. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En egyetlen egyszer néztem meg a párom instáját (már egyutt jártunk mikor megtudtam hogy van neki), futtatja magát a pénzével

(Egy millás karóra, nyaralások, a kocsi összegét le se merem írni),kb ugy néz ki az egész oldala mint valami sugar dadynek mikozben gyűlöli az aranyásokat es smucig mint atom.

De vetít a csilivili sz.rjaival a képeken.


Majdnem hányingerem lett.

Azota se láttam az instáját soha többet.

2021. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden szociális médián megnézem, hogy fent van-e és miket posztol.

Amik instant kizáró okok:

- pocsék helyesírás

- minden nap szelfi

- csomó félmeztelen kép

- indokolatlan mennyiségű nő

- olyan életstílus vetítése, ami nekem nem fekszik (pl politikai propaganda terjesztése)

2021. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

meg szoktam nezni, persze.


ami nagyon visszataszito, ha az illeto allandoan magarol posztolgat kepet, hetente tolti fel az ugyanolyan szelfiket es masbol sem all az instaja.


a tul sol ivos, bulizos kep is tasztio, ugyanugy mint a ‘felvagos’ kepek, tehat ha a kocsijat vagy orajat vagy ilyesmit fotozgat.


de a masik veglet sem tul jo, amikor minden lenyegtelen baromsagrol, kis fuszalrol, megivott narancslerol lo egy gagyi, bena, semmitmondo kepet es azt teszi ki rendszeresen. meg amikor latszik, hogy 0 esztetikai erzeke van, ami onmagaban nem baj, csak akkor nem kell eroltetni a posztolast.


illetve az se szimpi, aki rengeteg pozolos, pucsitos lanyt kovet. neha ranezek, kiket kovetnek es van hogy gorgetem-gorgetem es 100-200 profil kozul mind csaj, akinek mar a kis kepe es ilyen csucsoritos pucsitos pozerkedes.. ez kiabrandito.

2021. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy halat fog vagy minden második képen az autójával, valami motorral pózol.


Ugyanezt akartam írni. Még a horgászat az bejönne, de nem egy igazi horgász ismerősöm nagyon magának való.

Nemrégiben nagyon tetszett egy férfi, de tele volt pecás fotókkal az instája, még ez el is megy, gyerekkoromban horgásztam. Aztán jöttek a haver/bérelt autóval való pózolós képek, ez nekem ugyanaz a kategória, mint amikor az instacsajok kacsaszájasan csücsörítenek a bahamákon.

2021. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már az rossz pont ha van neki. :D Az még belefér, ha 0 vagy pár darab képe van csak, mert évente posztol.
2021. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, közben átgondoltam. Ha fotós/hobbifotósként vannak fent tájképei és ehhez hasonló fotói az teljesen rendben van.
2021. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
Én mindig csekkolom. Szeretem ha van sok képe, az annyira nem jön be ha pl kocsiról van a kép stb… őt akarom látni. Figyelek arra is mennyire társasági ember, vannak e barátokkal kepek, allatbarat e, utazik e ezek nekem plusz pontok. Esetleg ha gaszto kedvelo. Lehet hulyeseg, de a lajkok szamat is ellenorzom ha csak ilyen -20 akkor furi, bar persze ez nem elkonyvelendo
2021. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!