Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem. És az hiszem kölcsönös ez az érzés. Nagyon sokat beszélünk, álladóan tőlem kér segítséget. Meg szoktuk beszélni a pl. kinek kitetszik?

Ez jelent valamit?

Ja, és egy kicsit félénk vagyok, hogy elmondjam neki.

Ha venném a bátorságot akkor, hogy adjam elő neki, hogy ő tetszik.


2007. dec. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én ajánlom hogy msn-en mondd el. nem annyira romantikus de jobb mintha összevissza toporognál meg hánynál a félelemtől:DD

nekem egybk a barátom nem vallotta be, hanem egyszerűen megcsókolt, és szerintem az jó módszer... ő is félénk volt de összeszedte minden bátorságát és gyorsan túl volt rajta:D

2007. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát az msn... én is arra készülök most!

Én az az ajánlom...

nem égő...

plusz ha bejössz neki... találkozzatok és majd csókold meg!

2007. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég bátor vagyok hozzá, hogy élőben mondtam meg nem egy lánynak, ha bejött, de msn-en is megmondom az nem akadály, amúgy ha félénk vagy akkor tényleg msn-en mond meg neki, sokkal könyebb, bár talán nem olyan jó, mert nem látod a reakcióit...
2008. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh sokszor tehetném fel ezt a kérdést. Próbáltam én már mindenhogy, msnen nem fáj annyira :D de akkor terelni lehet a témát meg azt sem látod hogy a csaj füligérő vigyortól vagy a megrázó jujjénnemeztakartam érzéstől nem tud megszólalni.A romantika vagy a hirtelen csók be szokott jönni. Viszont van egy negatív lehetőség is: -Ki kinek tetszik meg én vagyok a lelki támasza, ezt a csajok ki szokták használni mert minden csaj szeretne egy ilyen társat, és egy kapcsolattal meg szakítással nem akarja elveszteni. Amiben most vagy szar helyzet én egyik ilyennel nagyon rácsesztem,3 hónapig sírtam. Vigyázz a szívedre egy jóbarát akibe beleszeretsz könnyen összetörheti és akkor se barátnő se barát. ügyesen! hajrá
2008. jan. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!