Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Fél évig barátkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fél évig barátkoztam egy pasival, randiztunk, jó volt a szex, barátnőjének nevezett. Aztán jött egy másfél hónapos, majdnem két hónapos megszakadás, szünet. Most felkeresett újra, azóta már találkoztunk

Figyelt kérdés
és elmondta, azért nem keresett akkor, mert nem akart bántani azzal, ahogy viselkedett volna velem. Azt mondta, meg akart kímélni attól, hogy bunkó legyen velem, mert attól fontosabb voltam neki és kezdett megszeretni. Azért nem beszéltünk, mert nem tudta kezelni az életében létrejött negatív sorozatot, és így engem is csak bántott volna a viselkedésével. Bevallotta azt is, hogy ez idő alatt volt egy-két semmilyen alkalmi kalandja azokkal a nőkkel, akik folyton írogattak neki. Azt mondja, velük mindegy, hogy viselkedik, az ő véleményük nem érdekli őt, de az, amit én gondolok, igen. Beismerte, hogy önző volt, és ebben az esetben csak magára gondolt, de fontos vagyok, kezdett megszeretni és igyekszik megtanulni kezelni a probélmáit. Mit szóltok ehhez? Én szeretem őt, ezért is taliztam vele, csak fájnak dolgok.
2021. szept. 6. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuss amerre látsz!
2021. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Pont ezt a dumát nyomta a többinek is:))
2021. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondanám, ha ezt a játékot űzném. Vagy ő nagyon jó pasi, vagy te vagy nagyon tapasztalatlan/buta, ha bedőlsz majd neki.
2021. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha elengeded. Én is hallottam már hasonlót valakitől, de nem tudtam bízni olyanban, aki állandóan másokkal ismerkedik és össze-vissza dug, közben meg engem akar hülyíteni a betanult szövegeivel. Csak magadnak csinálnád a feszkót, ha megint szóba állnál vele. Van még sok jó pasi, ne egy gyökérrel szenvedj.
2021. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Fogadjunk azt mondja amit hallani akarsz?
2021. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rendesen megetted.
2021. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a dumát 14-15 évesen próbálta nekem beadni az aktuális randipartnerem. Találkozgattunk, aztán eltűnt, hónapok múlva előkerült 2 randi erejéig, majd újra eltűnt. De már akkor is úgy voltam vele, hogy nekem ilyen fiú nem kell. Én már akkor is olyan párt szerettem volna, aki megosztja velem az életét és engedi, hogy mellette legyek. Akkor is, amikor nehéz.

De tudod, az igazság az, hogy a fiúk azért tűnnek el egy időre, mert addig más lányokat fűznek. Nem zárják le veled az ismerkedést, csak bedob a raktárba, "jó lesz még valamire" alapon. Ha Te ezzel megelégszel, akkor hajrá, sok boldogságot. Én megvártam azt a férfit, aki biztos volt benne, hogy engem akar.

2021. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Olcso duma. Egy no jobban bejott neki, de kivagta. Most megint jelentkezne.
2021. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kivágnám a helyedben..

Nekem is volt ilyen naiv korszakom, mint most neked, de kaptam 1-2 komolyabb pofont, amig eszhez tertem es tanultam a hibakbol.

Ha jot akarsz magadnak, akkor hagyd ezt a palit.

Feltett a polcra sok masik novel egyutt.

Szanalmas fuckboy :)

2021. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy vagy a sok közül. Ha nem akarod látni, megérdemled, sorry.
2021. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!