Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érezted már úgy,hogy megorit,k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy,hogy megorit,kikeszit a hisztijevel és a ragaszkodásaval a barátnőd? Alapjaraton nincs vele probléma,kedves,cuki tud lenni,jó vele a szex,de néha elgurul a gyógyszere és azt érzem,az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 17:03
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
51%
Aham. Egy hisztiroham utàn elbúcsúztam tőle. Azóta nyugodtabb az életem.
2021. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi az oka a "hisztinek"? Próbáltad már megbeszélni vele?
2021. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha megcsaltad elotte amit letagadsz ertheto h fel hogy otthagyod.
2021. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

A korrekt válasz attól függ, mi miatt vesztetek össze, illetve ő konkrétan mi miatt balhézott.

Felkelt és eldöntötte, hogy ma vitatkozni fog veled, mert unatkozik? Vagy netán te hanyagoltad, megbántottad, képbe került más nőci, esetleg lemonondtad a randit vagy beszóltál neki? Nagyon nem mindegy, meg az sem, hogy ez hányadik eset, amit te hisztinek vélsz?

Egyébként a szeretet, a ragaszkodás lehet természetes számára, mert ő ilyen személyiség. Nyilván nem azért csinálja, mert téged akar kikészíteni... Szerintem pont fordítva. Érted akarná csinálni, ha te ezt értékelnéd.

2021. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
12%
#5, az nem is opció, h a csaj szimplàn elmebeteg...
2021. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hatos válaszolónak:benne van nyilván a pakliban, de ha kialakul egy konfliktus, azt valami csak kiváltja, nem? Ahhoz, hogy valaki úgymond elmebeteg módon viselkedjen,kell történnie valaminek, amire így reagál. Ezzel nem azt mondom, hogy ez normális. Hanem hogy kettőn áll a vásár.
2021. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat kell dolgoznom és nem biztos az a randi, amit egyik nap megbeszélnünk. Bármikor jöhet egy telefon és akkor mennem kell. Ez ezzel jár, a munkámmal. Nehezen tolerálja. Ha meg ír nekem és én nem tudok rá visszaválaszolni, azon is kiakad. A legutóbbi ilyen mólt héten volt. Kikészített, azt érzem. Most nem is beszélünk, túl túl sok volt.
2021. szept. 18. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt lásd be, hogy ez az életmód, amit felvázoltál, nem túl kapcsolatbarát, ezt eleve kevés nő tolerálja. Ha neked ilyen az életed és a barátnőd ezt tudta, elfogadta, akkor fontos lenne, hogy valamivel kompenzáld azt a bizonytalanságot, amit a lefújt találkozókkal és a kapcsolattartás hiányával okozol. Nem derül ki, hogy mindezt hogy kezeled. Ha egyszerűen csak eltűnsz, akkor ne lepődj meg, ha ezzel fájdalmat okozol. De ha kedvesen elmagyaráztad, hogy "figyelj, kicsim, ma ez van, de hamarosan bepótoljuk" és ennek ellenére is dühös, akkor valószínűleg kevés neki, amit ezzel az életmóddal nyújtani tudsz. Azt írtad, múlt hét óta alig beszéltek. Itt lenne az ideje tisztázni, hogy ő elfogadja-e az életmódodat és neked is belátni, hogy ezzel az életformával csak úgy lehet megtartani egy barátnőd, ha valamivel kompenzálsz. Pl. kommunikációval.
2021. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Kiakadnék én is, ha a másik eltűnne, mint ahogy ezt meg is tette velem az is, akit szeretek. Egy kapcsolat arról szól, hogy foglalkozunk egymással. Ha a másik sokat dolgozik, azért jól esik, ha emellett keres engem, érseklő, egyebek. Ha ezt nem érzem, nyilván hanyagolásnak veszem és előjön a hárpia énem.

Amúgy miért nem írod meg a csajnak, hogy ez nem arról szól, amit ő hisz? Miért tartod bizonytalanságban? Miért nem beszélitek ezt meg normálisan?

2021. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!