Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin nem volt ez kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin nem volt ez kicsit durva a lánytól? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy csajjal aki tetszett.


Minden átlagosan ment egy ideig. Majd egyszer csak azt kezdte el mondani/mutagatni hogy mekkora farka volt a volt pasijának NEKEM (ha valaki kíváncsi rá elég pici)...ki tudja igaz e volt.


A probléma az hogy ez a srác a haverom volt, és bele gondoltam hogyha rajtam nem tetszik neki valami, azt is mindenkinek ki fogja tárgyalni?


Aztán eljött hozzám első randin (szexelni akart). Őszintén meg mondom hogy nem volt kedvem vele lenni, de azért leszopott, mondod egy ilyent közbe "érezni akarlak" és mielőtt betettem volna eszembe jutott a srác...szóval csak cumi lett (meg is sértődött picit).


Azon gondolkozok hogy egy ilyen primitív lánnyal én mit kezdjek? Jobb lenne már most elküldeni?


2021. szept. 22. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy mit csinálj vele.
2021. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom troll vagy-e, de ha nem egyértelmű, egy ilyen lányt igen messziről kerülni kéne.
2021. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De azért csak megmutattad neki. Még sértődött is, igen, jó eséllyel leszel te a következő pletyka-alany.
2021. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol szedted össze? 😂😂😂
2021. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha már megmutattad neki, akkor már miért nem dugtad meg? Így ugyanúgy pletykaalany leszel..
2021. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Dugd meg jó sokszor, aztán ha szakítani akar, akkor szatd le, van értékesebb.
2021. szept. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Szard le


De előtte jó alaposan dugd meg, ne fogd vissza magad.

2021. szept. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ. Dobd.
2021. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem, én vagyok a fura/túlérzékeny, hogy mindig eszembe jut, hogy esetleges szex után a partnerem kiknek és hogyan fog kibeszélni. Mert mintha másokat ez egyáltalán nem zavarna, simán kalandoznak akár közös ismeretségi körön belül is, aztán persze hogy mindenki tudja mi volt, milyen volt, hogy szopott, hogy mozgott, vagy minimum valami megjegyzés körbemegy róla... Én viszont többek közt emiatt is alig valakivel szexeltem életemben. Sokan nem képesek diszkréten kezelni ezt az intim dolgot, de a kérdéses csaj egészen nyíltan felvállalta, hogy milyen bunkó. Nem szimpatikus. Mondjuk azt sem tartom jófejségnek, hogy te meg a haverod volt nőjével kezdtél.


32/N

2021. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Áhh szerintem felejtős. Már az első randin meg akarta dugatni magát, kell az ilyen a fenének.
2021. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!