Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok manapság csak mérnökö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok manapság csak mérnökökkel és jól menő vállalkozókkal randizgatnak, az egyszerűbb melósok meg csak a füttykoncertet adhatják a lapátot támasztva?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 06:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez miért baj!

Csinos, vékony, diplomás, jól kereső nőként mit kezdjek egy olyannal mint te??

2021. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 October15 ***** válasza:
0%
11.: Szólj neki, hogy kezdjen el dolgozni de nagyon gyorsan. Mondjuk nem csinos, nem vékony, még nem diplomás férfiként nem biztos, hogy bármit is kezdeni akarnék bárkivel aki irónia nélkül használja az "olyannal mint te" szókapcsolatot. :D [Bár ez nyilván kölcsönös ezen a ponton.]
2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már a 11 es tipusu Nő legyen a hulye, amiért nem kezd csődtomegekkel.
2021. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
ti: "miért vannak intellektuális, ambíciókhoz és életvitelhez köthető igényei a nőknek??? ez olyan felszínes!! az intellektualitás, a tudás, a tudásvágy csak a FELSZÍN! miért nem néznek a felszín alá? ha a felszín alá néznének akkor látnák azokat a tulajdonságaimat, amik miatt megérdemlek magamnak egy nőt, mégpedig: kanosság, magány, és az elvárásom a nők felé, hogy adják oda magukat nekem (de csak azok akik nekem tetszenek; a lecsúszott csúnya nők hagyjanak a francba)"
2021. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!