Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan\mitől\mikor esik bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan\mitől\mikor esik bele egy fiú a barátzónába?

Figyelt kérdés
pl, ha túl kedves, túl figyelmes, esetleg nem az a vadállat típus...?például, ha túl nyitott?minden feltett kérdésre válaszol?Mitől eshet bele egy srác a barátzónába?
2010. szept. 1. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Barátzóna? Már megint egy tinédzserek által gyártott kifejezés?
2010. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg tinédzserek által gyártott kifejezés.
2010. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akkor esik bele, ha csapdát állítasz neki, és harap a csalira. Na persze ki kell ötlened a lehetséges reakciókat, és azt, hogyan fogod tőrbe csalni.
2010. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
esetleg valami értelmes válasz?Amúgy meg létező fogalom.
2010. szept. 1. 12:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Én inkább maradok a dugózónában. Köszönöm.
2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogy egyáltalán nem viselkedik férfiasan...vagyis nincs határozott véleménye,mindent rám hagy,állandóan helyesel,még ha nem is ért egyet.

Volt már igy barátom aki többet akart,de beleesett ebbe a csapdába és azt vette észre,hogy ő lett a legjobb barátom.:D,Aki állandóan megértett(még akkor is ha nem nekem volt igazam:D),akinek akármikor kiöntötthetem a szivem,helyeselt).

Yaa meg állandóan arról papolt,mennyire nem fontos a szex,csak az érzelmek stb...a végén azt hittem,hogy teljesen aszexuális és nem tudtam volna vele elképzelni a szexet.Minden olyan uncsi,olyan kiszámitható volt.

Aztán összeszedte magát, változtatott,határozottabb,összeszedettebb lett,meg (ez nem egyenlő a bunkósággal),meg kell találni az egyensúlyt.Végül összejöttünk.Meg kiderült,hogy nem is olyan szent,és iszonyat jó vele az ágyba,nagyon szenvedélyes.

Olyan jó lett minden,hogy a nagy baráti érzelmeimből,nagy szerelem lett,ami most évek múltán is tart =) :P

20/L.

2010. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Néha én is túl engedékeny és kedves vagyok...de viszont mindenről van véleményem és határozott is vagyok.Tudom, mit akarok.Ezzel együtt néha kiszámítható is...Általában nem viselkedem kiskutya módjára, nem bólogatok...csak néha vannak olyan pillanatok, h megkedvelek egy lányt és kedves leszek vele...túl kedves...és tartok attól, h beleesek a "legjobb barát" gyűjtőnévbe...Eléggé poénos beszólásaim vannak, csak egy ismerősöm azt mondta, h nem kell mindenből poént faragni, mert nem fognak komolyan venni.
2010. szept. 2. 16:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom egy 15-16 éves fiú lehetsz, egyébként szerintem pont az olyan fiúk esnek a "barát zónába" akik olyanok mint te, aztán egyszer átkerülnek egy másik "zónába" az adott lánynál :)
2010. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen tulajdonságokra gondolsz?És milyen másik "zónába"?Nagyon érdekel, ez nagyon fontos lenne.
2010. szept. 3. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!