Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már másodszor tiltott le....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodszor tiltott le. Érdemes nála még később próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés. Furcsa a helyzet, mert komoly a szimpátia kettőnk között, így csetelés szintjén elég sok időt bele is öltünk a dologba mindketten. A magam részéről állíthatom, hogy kevés nála szimpatikusabb lánnyal találkoztam, akár neten, akár a valóságban.

Van viszont egy apró bökkenő. A lányt az utolsó kapcsolatában bántalmazták, emiatt bizonytalan abban, hogy akar-e egyáltalán kapcsolatot. Ez úgy néz ki, hogy már másodszor tiltott Messengeren, egy hirtelen "nem vagyok rá képes" búcsúüzenet keretében, miután leegyeztettünk egy találkozót. Az első alkalommal is pont ugyanez történt.


Tudom, hogy hülye vagyok, de én a magam részéről még mindig hajlandó lennék energiát áldozni rá. Ha nagyon akarnám, fel tudnám venni vele a kapcsolatot, csak kérdés, hogy ezt mikor és hogyan tegyem? Lehet naiv is vagyok, de még az sem lepne meg, ha 1-2 hét múlva esetleg ő keresne.


Mit javasoltok, mit tegyek, hogy legalább egy randit össze tudjak vele hozni? Az sem baj, ha hónapok múlva kerülne erre sor.

Mit tennétek a helyemben?



2021. okt. 6. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

várj

hagyd most

ha keresed, azt erőszakos közeledésnek is megélheti

ha ő nem keres többet, engedd el

sok problémád lenne később is

egy pszichológusra most nagyobb szüksége lenne

2021. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a nyakadba. Súlyosan sérült lehet.

Ne keresd. Az már zaklatás, és ő annak is fogná fel.

Nem érdemes olyan problémákat felvállalnod, melyek nem tudsz megoldani.

2021. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Másodszor? Az azt jelenti, hogy egyszer feloldott


Menekulj

2021. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Feloldott? Mit értesz ez alatt?
2021. okt. 6. 22:58
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 Ja már értem. Nem, először másik platformon voltunk, de marha könnyen megtaláltam Facebookon. Szóval nem oldott fel, én kerestem másodszor és utána úgy tűnt, hogy megbeszéltük a dolgot. De mint kiderült, naiv voltam.

Csak az egyszerűség kedvéért írtam, hogy mindkettő Facebook volt.

2021. okt. 6. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek feccolnál még bele energiát? Felesleges.
2021. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy hulye picsā remelem tudod mar. Vicc. Sokan sirnak ilyen storykat. Bantalmazta? Ugyan mivel. Siman kest allitanek a kezebe barkinek ha ramtamad!!! Jezusom mar.


Ne alazd mar meg magad ember!! Mit pitizel a kiralykisasszonynak! Keresse magat a loF nak annak.


Terj eszhez.


Puszi

2021. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Eszem megall. Hat keresse am magat a nagy loFnak...


🤦🤦

2021. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Kéresse bocsii*
2021. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Bántalmazott nőként mondom neked, hogy amit ez a csaj művel, ez csak hiszti és játszma. Bár én is átéltem a poklok poklát, sosem lennék képes kivetíteni az emberi kapcsolataimra. A fent írt alany súlyosan beteg. Ne varrd a nyakadba, később nagy gondjaid lehetnek miatta.
2021. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!